שליחת מיילים לקבוצת אנשים

פורום זה מיועד לשאלות כלליות בענייני מחשבים. לא עבור תמיכה אלא עבור מידע והסבר על מושגים שונים במחשבים

מנהל: מפקח

שליחת מיילים לקבוצת אנשים

הודעהעל ידי מ.א.ור » י"ז אייר התש"פ, 00:51

ברצוני לשלוח לקבוצת אנשים תשובת מייל אותה תשובה לכולם והקבוצה היא קבוצה אקראית כגון שקבוצה ביקשה ממני איזה קובץ כגון קטלוג וכדו'
שאלתי אם שייך בג'ימל לשלוח בשליחה אחת תשובה אחת לכולם או שחובה לשלוח לכל אחד בנפרד
אשמח אם יעזרו לי בזה
תודה
מ.א.ור

תודות שנשלחו: 9 פעם
תודות שהתקבלו: 5 פעמים ב 5 הודעות

Re: שליחת מיילים לקבוצת אנשים

הודעהעל ידי שואל » י"ז אייר התש"פ, 11:38

מ.א.ור כתב:ברצוני לשלוח לקבוצת אנשים תשובת מייל אותה תשובה לכולם והקבוצה היא קבוצה אקראית כגון שקבוצה ביקשה ממני איזה קובץ כגון קטלוג וכדו'
שאלתי אם שייך בג'ימל לשלוח בשליחה אחת תשובה אחת לכולם או שחובה לשלוח לכל אחד בנפרד
אשמח אם יעזרו לי בזה
תודה

תעתיק את כתובות השואלים [ תוכל יותר בקלות לעשות זאת ע"י שתפתח את התיבה שלך פעמיים, וכך תוכל להעתיק באחת ולהדביק בשניה] לפונדק אחד וכך תוכל לשלוח לכולם יחד. אולי יש אפשרות יותר מקצועית , אבל אם לא זו האפשרות הפשוטה
שואל

תודות שנשלחו: 55 פעם
תודות שהתקבלו: 75 פעמים ב 45 הודעות

הודעהעל ידי מ.א.ור » י"ז אייר התש"פ, 14:57

לא הבנתי לאיזה פונדק אני אמור לאסוף אותם , ניסיתי בשורת הנמען [אל....] ולא הצלחתי לשלוח בצורה כזו, אולי תפרט יותר
ייש"כ
מ.א.ור

תודות שנשלחו: 9 פעם
תודות שהתקבלו: 5 פעמים ב 5 הודעות

הודעהעל ידי שואל » י"ז אייר התש"פ, 16:55

מ.א.ור כתב:לא הבנתי לאיזה פונדק אני אמור לאסוף אותם , ניסיתי בשורת הנמען [אל....] ולא הצלחתי לשלוח בצורה כזו, אולי תפרט יותר
ייש"כ

אתה פותח מייל חדש, בשורת הנמענים אתה כותב כתובת, אתה מעתיק כתובת אחרת ומדביק אותה ג"כ באותה שורה. בשביל להקל את הפעולה, כדאי לפתוח את תיבת המייל בעוד חלון, ואז תוכל בקלות להעתיק את הכתובות ולהדביק אותם מחדש. מקווה שהייתי מובן, אם לא תודיע לי בפרטי .
שואל

תודות שנשלחו: 55 פעם
תודות שהתקבלו: 75 פעמים ב 45 הודעות

חזור אל שאלות עמרציות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־6 אורחים