פלאפון K33

בפורום זה נדון על ספקיות תקשורות וספקיות אינטרנט.
נדווח על מחירים של החבילות השונות או על בעיות ידועות.

מנהל: מפקח

Re: פלאפון K33

הודעהעל ידי אלן » ח' כסלו התשע"ט, 06:03

אלן כתב:מישהו יודע איך מורידים למחשב קבצים שהוקלטו במקליט של זה המכשיר?
אחרי ההקלטה אני רואה שהוא סוגר אותו בקובץ עם סיומת amr המוכרת, ואיך לשמעם ברמקול או האזניה של המכשיר עצמו אני יודע, אבל לא מספיק לצרכי
ניתן לחברו בכבל רגיל של מטען וגם מוליך נתונים, אבל אינו מציג אותו במחשב שלי, כמו למשל מכשירים אחרים שעם חיבורם למחשב בכבל כזה, הם מופיעים ככונן במחשב שלי, כך למשל הנוקיה שיש לי
אבל מה עושים כדי לחבר את הK33 למחשב? תודה

תודה לאלו שהגיבו וחסכו לי נסיונות מיותרים
אבל סופו של דבר נמצא פתרון, להנה הוא למעונינים- והוא שמחברים כבל עם שתי בננות בקצוותיו, מיועד להעברת הקלטות, הן לנייד הK33 המדובר והן למחשב ומפעילים במחשב תוכנת הקלטה ובנייד את השמעת ההקלטה ואז מועתקת ההקלטה לקובץ במחשב
בהצלחה
סמל אישי של המשתמש
אלן
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 904 פעם
תודות שהתקבלו: 273 פעמים ב 141 הודעות

Re: פלאפון K33

הודעהעל ידי אלן » ח' כסלו התשע"ט, 06:03

אלן כתב:מישהו יודע איך מורידים למחשב קבצים שהוקלטו במקליט של זה המכשיר?
אחרי ההקלטה אני רואה שהוא סוגר אותו בקובץ עם סיומת amr המוכרת, ואיך לשמעם ברמקול או האזניה של המכשיר עצמו אני יודע, אבל לא מספיק לצרכי
ניתן לחברו בכבל רגיל של מטען וגם מוליך נתונים, אבל אינו מציג אותו במחשב שלי, כמו למשל מכשירים אחרים שעם חיבורם למחשב בכבל כזה, הם מופיעים ככונן במחשב שלי, כך למשל הנוקיה שיש לי
אבל מה עושים כדי לחבר את הK33 למחשב? תודה

תודה לאלו שהגיבו וחסכו לי נסיונות מיותרים
אבל סופו של דבר נמצא פתרון, להנה הוא למעונינים- והוא שמחברים כבל עם שתי בננות בקצוותיו, מיועד להעברת הקלטות, הן לנייד הK33 המדובר והן למחשב ומפעילים במחשב תוכנת הקלטה ובנייד את השמעת ההקלטה ואז מועתקת ההקלטה לקובץ במחשב
בהצלחה
סמל אישי של המשתמש
אלן
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 904 פעם
תודות שהתקבלו: 273 פעמים ב 141 הודעות

הקודם

חזור אל תקשורת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־2 אורחים