רענון לכללי הפורום

מיועד לתמיכה בכל נושא אחר.
בפורום זה נשתדל לעזור זה לזה בפתרון תקלות כלליות במחשב שאינם קשורות לנתיב.

מנהל: מפקח

Re: רענון לכללי הפורום

הודעהעל ידי עטי » כ"ז טבת התשע"ה, 09:11

אז אני מקוה שלא ישכחו לענות לי על מה ששאלתי:
א. מה ההגדרה פתוח ברירת מחדל.
ב. והגדרת ברירת מחדל לפי איזה סינון (אם ישנו הבדל)?
עטי

תודות שנשלחו: 29 פעם
תודות שהתקבלו: 48 פעמים ב 29 הודעות

הודעהעל ידי פעלעד » ה' אדר התשע"ה, 23:48

מדוע ננעל האשכול עם הקישור לסרטון של הח"ח והטשורטקובער דק' מס' לאחר שנפתח?
במה זה נוגד את כללי הפורום???
נהרות ימחאו כף יחד הרים ירננו...!!!
סמל אישי של המשתמש
פעלעד
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 1563 פעם
תודות שהתקבלו: 1582 פעמים ב 823 הודעות

סמל אישי של המשתמש
פעלעד
משתמש וותיק
משתמש וותיק

סמל אישי של המשתמש
פעלעד
משתמש וותיק
משתמש וותיק

הודעהעל ידי חד בדרא » ה' אדר התשע"ה, 23:55

פעלעד כתב:מדוע ננעל האשכול עם הקישור לסרטון של הח"ח והטשורטקובער דק' מס' לאחר שנפתח?

באשכול הזה כיון שהוא הכרזה זה לא עולה לפורטל.
viewtopic.php?f=2&t=11445
סמל אישי של המשתמש
חד בדרא
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 1584 פעם
תודות שהתקבלו: 1754 פעמים ב 1115 הודעות

הודעהעל ידי מה קורה » כ"ד אדר התשע"ה, 23:48

s_h כתב:. מי שכללי הפורום נראים לו לא מתאימים לא חייב להשתתף. אני הקמתי את הפורום בדם ויזע...
-----
על מנת לחסוך לכם את החיפוש להלן כללי הפורום כפי שנקבעו בעבר:

• כל הודעה שאינה טכנית אינה ראויה כאן ואין זה משנה אם ההודעה נקיה או לאו. הפורום מיועד אך ורק לנושאים טכניים. אני לא עובד בתור מנקה פחי זבל. אל תאלצו אותי לנקות אחריכם.
  • אין לכתוב כלל וכלל דעות על בני אדם. בין חרדים בין חילונים. בין חברי נתיב בין חברי חברה אחרת ובכלל. הפורום אינו תחליף לשיח פוליטי זול.
  • אין לכתוב בהודעות בפורום כתובות אתרים שאינם פתוחים כברירת מחדל ללקוחות נתיב. לקוח שמעוניין שיפתחו אתר לכלל הציבור יכול לשלוח לי הודעה פרטית או לבקש במייל הבא support_sites@enativ.com הפורום אינו מיועד לכך.
  • אין לכתוב הודעות בנוסח בקשת פתיחת אתר על גבי הפורום. יש לכך כלים מוגדרים במערכת נתיב.
  • יש לכתוב בכבוד כראוי לבני תורה יראי ה'. יש לזכור שמצידו השני של המסך יושב אדם כמוכם. עצה טובה: תכתוב רק מה שהיית אומר בפירוש.
  • השימוש בהודעות פרטיות נועד אך ורק למטרת העברת מסר בין איש לרעהו מסוג שאינו רוצה לשתף בו את כלל הציבור.
  • כל כללי הכתיבה שנכתבו למעלה לגבי הודעות בפורום נכונים גם לגבי הודעות פרטיות. אין להשתמש במערכת ההודעות הפרטיות לדו שיח שנאסר על גבי הפורום.
  • מערכת נתיב חשופה לקריאת ההודעות הפרטיות של המשתמשים ועוקבת אחריהם באופן יום יומי.
  • אין לכתוב כתובות מיילים פרטיים (למעט מיילים של עסקים וכדו') בפורום או בהודעות פרטיות. משתמשים שרוצים ליצור קשר ביניהם על ידי המייל יכולים לעשות זאת דרכי.
  • משתמש שיעבור על אחד מן הכללים גישתו להשתתפות פעילה בפורום תיחסם לגמרי או חלקית ללא התראה או אזהרה.

לתשומת לב כל המשתתפים.
לאחרונה חרגו מאד מהכללים הנ"ל, וחבל!!!!!!!
סמל אישי של המשתמש
מה קורה

תודות שנשלחו: 167 פעם
תודות שהתקבלו: 28 פעמים ב 16 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל מה קורה על הודעה זו
חד בדרא (כ"ד אדר התשע"ה, 23:57), יבא (כ"ה אדר התשע"ה, 13:50), הילד הקטן (כ"ה אדר התשע"ה, 20:59)

הודעהעל ידי שים שלום » כ"ד אדר התשע"ה, 08:48

מה קורה כתב:
s_h כתב:. מי שכללי הפורום נראים לו לא מתאימים לא חייב להשתתף. אני הקמתי את הפורום בדם ויזע...
-----

• כל הודעה שאינה טכנית אינה ראויה כאן ואין זה משנה אם ההודעה נקיה או לאו. הפורום מיועד אך ורק לנושאים טכניים. אני לא עובד בתור מנקה פחי זבל. אל תאלצו אותי לנקות אחריכם.
  • אין לכתוב כלל וכלל דעות על בני אדם. בין חרדים בין חילונים. בין חברי נתיב בין חברי חברה אחרת ובכלל. הפורום אינו תחליף לשיח פוליטי זול.
  • אין לכתוב בהודעות בפורום כתובות אתרים שאינם פתוחים כברירת מחדל ללקוחות נתיב. לקוח שמעוניין שיפתחו אתר לכלל הציבור יכול לשלוח לי הודעה פרטית או לבקש במייל הבא support_sites@enativ.com הפורום אינו מיועד לכך.
  • אין לכתוב הודעות בנוסח בקשת פתיחת אתר על גבי הפורום. יש לכך כלים מוגדרים במערכת נתיב.
  • יש לכתוב בכבוד כראוי לבני תורה יראי ה'. יש לזכור שמצידו השני של המסך יושב אדם כמוכם. עצה טובה: תכתוב רק מה שהיית אומר בפירוש.
  • השימוש בהודעות פרטיות נועד אך ורק למטרת העברת מסר בין איש לרעהו מסוג שאינו רוצה לשתף בו את כלל הציבור.
  • כל כללי הכתיבה שנכתבו למעלה לגבי הודעות בפורום נכונים גם לגבי הודעות פרטיות. אין להשתמש במערכת ההודעות הפרטיות לדו שיח שנאסר על גבי הפורום.
  • מערכת נתיב חשופה לקריאת ההודעות הפרטיות של המשתמשים ועוקבת אחריהם באופן יום יומי.
  • אין לכתוב כתובות מיילים פרטיים (למעט מיילים של עסקים וכדו') בפורום או בהודעות פרטיות. משתמשים שרוצים ליצור קשר ביניהם על ידי המייל יכולים לעשות זאת דרכי.
  • משתמש שיעבור על אחד מן הכללים גישתו להשתתפות פעילה בפורום תיחסם לגמרי או חלקית ללא התראה או אזהרה.

לתשומת לב כל המשתתפים.
לאחרונה חרגו מאד מהכללים הנ"ל, וחבל!!!!!!!

כשאני הצטרפתי הספיקה אזהרה אחת ודי,
היום הרמה ירדה עוד יותר
"כל מצוה יכולה להכריע את הכף"!!!
דוא"ל: מנחם
סמל אישי של המשתמש
שים שלום
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 514 פעם
תודות שהתקבלו: 1480 פעמים ב 972 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל שים שלום על הודעה זו
יבא (כ"ה אדר התשע"ה, 14:00), הילד הקטן (כ"ה אדר התשע"ה, 20:59)

הודעהעל ידי s_h » כ"ה אדר התשע"ה, 12:49

הרחקתי כעת 3 משתמשים לחודש ימים עקב עבירה על כללי הפורום. חבל שצריך להגיע לכך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
s_h
מנהל - צוות נתיב
מנהל - צוות נתיב

תודות שנשלחו: 306 פעם
תודות שהתקבלו: 7565 פעמים ב 3333 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל s_h על הודעה זו
מלך זקן וכסיל (כ"ה אדר התשע"ה, 12:57), בגולה (כ"ה אדר התשע"ה, 13:41), חד בדרא (כ"ה אדר התשע"ה, 13:43), יבא (כ"ה אדר התשע"ה, 13:50), פתח תקווה 1 (כ"ה אדר התשע"ה, 14:10), מישהו (כ"ה אדר התשע"ה, 14:36), פעלעד (כ"ה אדר התשע"ה, 15:20), יהודי יקר (כ"ה אדר התשע"ה, 15:24), shalom (כ"ה אדר התשע"ה, 15:43), N148 (כ"ה אדר התשע"ה, 15:53), שים שלום (כ"ה אדר התשע"ה, 16:14), מה קורה (כ"ה אדר התשע"ה, 16:34), רצה (כ"ה אדר התשע"ה, 16:57), מרק (כ"ה אדר התשע"ה, 18:56), מאיר-נתיב (כ"ה אדר התשע"ה, 19:11), ידיעון (כ"ה אדר התשע"ה, 19:52), קנמן בשם (כ"ה אדר התשע"ה, 20:23), יעקב דב (כ"ה אדר התשע"ה, 20:37), אומר ועושה (כ"ה אדר התשע"ה, 20:48), הילד הקטן (כ"ה אדר התשע"ה, 20:58), אברך שמח (כ"ו אדר התשע"ה, 00:09), BB1234 (כ"ו אדר התשע"ה, 01:40), נ.צ.י (ה' תמוז התשע"ו, 01:32), dudi050 (ט"ו תמוז התשע"ו, 17:10), הבוס הגדול (כ"ב כסלו התשע"ח, 23:57)

הודעהעל ידי bimbom » כ"ה אדר התשע"ה, 17:09

כל הכבוד שי
bimbom

תודות שנשלחו: 4 פעם
תודות שהתקבלו: 8 פעמים ב 5 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל bimbom על הודעה זו
הבוס הגדול (כ"ב כסלו התשע"ח, 23:57)

הודעהעל ידי מאיר-נתיב » ט"ז תמוז התשע"ה, 08:01

אני רואה שלאחרונה המנהלים נועלים אשכולות אז...
תזכורת לכל הותיקים והסבר לכל החדשים.
s_h כתב:חברים. מי שכללי הפורום נראים לו לא מתאימים לא חייב להשתתף.
אני הקמתי את הפורום בדם ויזע. ואני נלחם עליו בציפורניים מעת לעת.
הדם והיזע והמלחמות הם בדיוק על אשכולות מהסוג הזה או מהסוג של הדיון על המזג אויר שבוע שעבר.

אני אומר לכם חד וחלק בלשון שלא משתמעת לשני פנים. החוקים בפורום אינם דמוקרטיים והניהול של הפורום לא מתנהל בשיטה דמוקרטית. מי שקובע את הכללים זה אני כי מול בעלי נתיב ונותני הכשרות בנתיב. אני היחיד שעליו מוטלת האחריות על הפורום ועל הנכתב בו. וכשיש טענה על אשכול שבו יש חריגה מהכללים לא ניגשים לפלוני הכותב החורג אלא אלי. ואני צריך לספק תשובות.

את הכללים שקבעתי בעבר קבעתי לאור נסיון שהצטבר. אלו הכללים בדיוק כמו שהם. וכאמור מי שהכללים האלו לא נראים לו או לא נוחים לו מוזמן לוותר על הכבוד של לכתוב בפורום נתיב. בניגוד לכל מיני פורומים ברשת בפורום נתיב אין שום עניין שיהיו הרבה כותבים ביום או מספר משתמשים מחוברים רב. האיכות חשובה ולא הכמות.

אם אני משאיר אשכול מסוים בנושא מסוים פתוח זה בגלל שאני לוקח אחריות עליו למרות שהוא חורג במעט מהכללים ואם אני נועל אשכול זה בגלל שאני לא יכול לקחת עליו אחריות. זה נעשה אך ורק לפי שיקול דעתי או שיקול דעתם של המפקחים לאור התייעצות.

סמל אישי של המשתמש
מאיר-נתיב
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 3875 פעם
תודות שהתקבלו: 6377 פעמים ב 2873 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל מאיר-נתיב על הודעה זו
BB1234 (ט"ז אלול התשע"ה, 23:47), פתח תקווה 1 (ד' תמוז התשע"ו, 01:27), נ.צ.י (ה' תמוז התשע"ו, 01:33)

הקודם

חזור אל תמיכה טכנית - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־22 אורחים