העברת מיילים מג'ימייל לאאוטלוק

מיועד לתמיכה בכל נושא אחר.
בפורום זה נשתדל לעזור זה לזה בפתרון תקלות כלליות במחשב שאינם קשורות לנתיב.

מנהל: מפקח

העברת מיילים מג'ימייל לאאוטלוק

הודעהעל ידי tre » ב' שבט התשע"ח, 05:43

קניתי מחשב חדש.
יש לי שני כתובות מייל. אישי ושל מקום העבודה.(אני עובד מהבית).
במחשב הקודם, הייתי מקבל את המיילים של העבודה בתוך המייל שלי - באאוטלוק . ובנוסף היה נכנס לאאוטלוק בכתובת של העבודה עותק שמור.
במחשב הזה, לא הצלחתי לעשות זאת.
א. כשהכנסתי את הכתובות לאאוטלוק, הוא לא עשה דואר נכנס\יוצא וכו' לכתובת השניה. רק דואר נכנס כללי.
ב. נכנסתי באאוטלוק לשנה הגדרות, עשיתי תקיה חדשה על שם מקום העבודה, אך אז הדואר של העבודה נכנס רק לשם. ולא מכפיל את עצמו פעמיים, 1 בתור משיכה של המייל מהג'ימייל של העבודה. 2. לדואר נכנס הכללי, מחמת שזה מתוכנת בג'ימייל שהמייל יכנס אלי - ומשם לחשבון שלי באאוטלוק.
יש פתרון?
tre

תודות שנשלחו: 27 פעם
תודות שהתקבלו: 2 פעמים ב 2 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל tre על הודעה זו
פרידה (ב' שבט התשע"ח, 14:58)

Re: העברת מיילים מג'ימייל לאאוטלוק

הודעהעל ידי מאיר-נתיב » ב' שבט התשע"ח, 07:03

tre כתב:קניתי מחשב חדש.
במחשב הקודם, הייתי מקבל את המיילים של העבודה בתוך המייל שלי - באאוטלוק . ובנוסף היה נכנס לאאוטלוק בכתובת של העבודה עותק שמור.
א. כשהכנסתי את הכתובות לאאוטלוק, הוא לא עשה דואר נכנס\יוצא וכו' לכתובת השניה. רק דואר נכנס כללי.
ב. נכנסתי באאוטלוק לשנה הגדרות, עשיתי תקיה חדשה על שם מקום העבודה, אך אז הדואר של העבודה נכנס רק לשם. ולא מכפיל את עצמו פעמיים, 1 בתור משיכה של המייל מהג'ימייל של העבודה. 2. לדואר נכנס הכללי, מחמת שזה מתוכנת בג'ימייל שהמייל יכנס אלי - ומשם לחשבון שלי באאוטלוק.
יש פתרון?

אם הבנתי נכון הבעיה שעשית שהמייל יעבור ולא יועתק...
תשנה את הגדרות ל"העתק" ואז זה יגיע פעמיים , אבל, לענ"ד לא מוצלח, מכפיל נפח המיילים באאוטלוק ללא כל צורך.
סמל אישי של המשתמש
מאיר-נתיב
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 3875 פעם
תודות שהתקבלו: 6377 פעמים ב 2873 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל מאיר-נתיב על הודעה זו
פרידה (ב' שבט התשע"ח, 14:58), פתח תקווה 1 (ג' שבט התשע"ח, 02:08)

Re: העברת מיילים מג'ימייל לאאוטלוק

הודעהעל ידי tre » ב' שבט התשע"ח, 21:52

מאיר-נתיב כתב:
tre כתב:קניתי מחשב חדש.
יש פתרון?

אם הבנתי נכון הבעיה שעשית שהמייל יעבור ולא יועתק...
תשנה את הגדרות ל"העתק" ואז זה יגיע פעמיים , אבל, לענ"ד לא מוצלח, מכפיל נפח המיילים באאוטלוק ללא כל צורך.

דבר ראשון תודה!!!

שנית, איך מגדירים העתקה ולא העברה?
tre

תודות שנשלחו: 27 פעם
תודות שהתקבלו: 2 פעמים ב 2 הודעות

חזור אל תמיכה טכנית - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־22 אורחים