בקשת תוכנה

מיועד לתמיכה בכל נושא אחר.
בפורום זה נשתדל לעזור זה לזה בפתרון תקלות כלליות במחשב שאינם קשורות לנתיב.

מנהל: מפקח

בקשת תוכנה

הודעהעל ידי הבוס הגדול » ה' אדר התשע"ח, 22:20

אני צריך את תוכנת קילוגר. אני מנסה להוריד אותה אך איני מצליח.
מישהו יכול בבקשה להוריד אותה מ - http://elite_keylogger.he.downloadastro.com/download/# ולהעלות אותה לכאן או בפרטי?
תודה רבה מאוד!
אם אין קמח אין תורה -- תורה מיט יראת שמיים!!!
בונה אתרים, פורומים, ומערכות טלפוניות, במחירים חסרי תקדים! קידום מקיף ומלא לעסק שלך!
speedsforyou@gmail.com
סמל אישי של המשתמש
הבוס הגדול
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 497 פעם
תודות שהתקבלו: 346 פעמים ב 274 הודעות

Re: בקשת תוכנה

הודעהעל ידי חד בדרא » ה' אדר התשע"ח, 22:36

הבוס הגדול כתב:אני צריך את תוכנת קילוגר. אני מנסה להוריד אותה אך איני מצליח.
מישהו יכול בבקשה להוריד אותה מ - http://elite_keylogger.he.downloadastro.com/download/# ולהעלות אותה לכאן או בפרטי?
תודה רבה מאוד!

אחסוך לך את עוגמת הנפש, ואומר ברורות: התוכנה שהבאת בשבילה קישור כאן, היא וירוס לכל דבר...
כל תוכנת קילוגר היא בפוטנצייאל וירוס, הרי היא מקליטה את כל הנעשה במחשב.. והאתר שממנו הבאת את הקישור לא חשוד בכלל כאתר נקי ותקין....
המלצה שלי, תתרחק מכל תוכנה שכזו, גם תוכנות כאלו שהם רשמי לא וירוסים, האנטי וירוסים משתוללים ולא נותנים לשום תהליך שלהם לעבוד, ולא סתם.
מצוה גדולה להיות בשמחה תמיד !

התקנת תוכנות עדכניות, פירמוט מחשבים, בירושלים.
לפנות ב->הודעה פרטית<-.
סמל אישי של המשתמש
חד בדרא
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 1653 פעם
תודות שהתקבלו: 1965 פעמים ב 1241 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל חד בדרא על הודעה זו
הבוס הגדול (ה' אדר התשע"ח, 22:38), פרידה (ה' אדר התשע"ח, 22:40)

הודעהעל ידי הבוס הגדול » ה' אדר התשע"ח, 22:40

חד בדרא כתב:
הבוס הגדול כתב:אני צריך את תוכנת קילוגר. אני מנסה להוריד אותה אך איני מצליח.
תודה רבה מאוד!

אחסוך לך את עוגמת הנפש, ואומר ברורות: התוכנה שהבאת בשבילה קישור כאן, היא וירוס לכל דבר...
כל תוכנת קילוגר היא בפוטנצייאל וירוס, הרי היא מקליטה את כל הנעשה במחשב.. והאתר שממנו הבאת את הקישור לא חשוד בכלל כאתר נקי ותקין....
המלצה שלי, תתרחק מכל תוכנה שכזו, גם תוכנות כאלו שהם רשמי לא וירוסים, האנטי וירוסים משתוללים ולא נותנים לשום תהליך שלהם לעבוד, ולא סתם.

ברור שהאנטי וירוס יזהה את זה בתור איום, הרי זה מתעד את כל הפעולות במחשב, אך אם אני יודע שזה בסדר, אפשר תמיד להחריג בהגדרות תוכנה מסוימת.
אני מבין שקילוגר זה שם כוללני לתוכנה מתעדת נתונים, אז אולי תוכל להעלות לי תוכנה שהיא לא וירוס וכן טובה? ואגב, האתר הזה בעייתי? אני השתמשתי בו רבות, וברור שיש שם גם תוכנות בעייתיות, אך יש שם גם הרבה תוכנות טובות, הלא כן?
תודה!
אם אין קמח אין תורה -- תורה מיט יראת שמיים!!!
בונה אתרים, פורומים, ומערכות טלפוניות, במחירים חסרי תקדים! קידום מקיף ומלא לעסק שלך!
speedsforyou@gmail.com
סמל אישי של המשתמש
הבוס הגדול
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 497 פעם
תודות שהתקבלו: 346 פעמים ב 274 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל הבוס הגדול על הודעה זו
פרידה (ה' אדר התשע"ח, 22:45)

הודעהעל ידי חד בדרא » ה' אדר התשע"ח, 22:56

הבוס הגדול כתב:ברור שהאנטי וירוס יזהה את זה בתור איום, הרי זה מתעד את כל הפעולות במחשב, אך אם אני יודע שזה בסדר, אפשר תמיד להחריג בהגדרות תוכנה מסוימת.
אני מבין שקילוגר זה שם כוללני לתוכנה מתעדת נתונים, אז אולי תוכל להעלות לי תוכנה שהיא לא וירוס וכן טובה? ואגב, האתר הזה בעייתי? אני השתמשתי בו רבות, וברור שיש שם גם תוכנות בעייתיות, אך יש שם גם הרבה תוכנות טובות, הלא כן?
תודה!

הנקודה היא, שאין לך באמת איך לדעת אם תוכנה כזו היא בסדר... כי מה שבסדר בה זה בעצם גם מה שלא בסדר בה.
אין לי שם ספציפי על תוכנת קילוגר שידועה כבטוחה לשימוש.
האתר אסטרו הורדות, הוא אתר שמכיל המון זבל, גם דברים חינמיים שיש שם להורדה לפעמים נגועים, מזמן התרחקתי ממנו. נכון שיש שם גם דברים נקיים, אבל זה עדיין לא הופך אותו לאתר שאני יוריד ממנו תוכנות, בפרט תוכנת קילוגר.
מצוה גדולה להיות בשמחה תמיד !

התקנת תוכנות עדכניות, פירמוט מחשבים, בירושלים.
לפנות ב->הודעה פרטית<-.
סמל אישי של המשתמש
חד בדרא
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 1653 פעם
תודות שהתקבלו: 1965 פעמים ב 1241 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל חד בדרא על הודעה זו
פרידה (ה' אדר התשע"ח, 23:03)

חזור אל תמיכה טכנית - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־12 אורחים