להתחבר בטימוויאואר לשני מחשבים

מיועד לתמיכה בכל נושא אחר.
בפורום זה נשתדל לעזור זה לזה בפתרון תקלות כלליות במחשב שאינם קשורות לנתיב.

מנהל: מפקח

להתחבר בטימוויאואר לשני מחשבים

הודעהעל ידי זנגוויל » י"ט תמוז התשע"ח, 13:45

אני מעוניין להתחבר לסירוגין לשני מחשבים בטימוויאואר. פעם למחשב א', ופעם למחשב ב'. כרגע, אם אני מחובר למחשב א' ואז מתחבר למחשב ב' - מחשב א' נעלם לי, אולם אם אנסה עכשיו להתנתק ממחשב ב', תודיע לי התוכנה שאני עומד לנתק יותר מחיבור אחד, כלומר, מחשב א' עדיין מחובר אבל אני לא רואה אותו.
אודה מאוד למי שיוכל להדריכני כיצד לעבור בקלות ממחשב א' למחשב ב' וחזור, בלי לנתק אף אחד מהם. תודה
זנגוויל

תודות שנשלחו: 0 פעם
תודות שהתקבלו: 0 פעם ב 0 הודעה

Re: להתחבר בטימוויאואר לשני מחשבים

הודעהעל ידי הבוס הגדול » י"ט תמוז התשע"ח, 15:14

זנגוויל כתב:אני מעוניין להתחבר לסירוגין לשני מחשבים בטימוויאואר. פעם למחשב א', ופעם למחשב ב'. כרגע, אם אני מחובר למחשב א' ואז מתחבר למחשב ב' - מחשב א' נעלם לי, אולם אם אנסה עכשיו להתנתק ממחשב ב', תודיע לי התוכנה שאני עומד לנתק יותר מחיבור אחד, כלומר, מחשב א' עדיין מחובר אבל אני לא רואה אותו.
אודה מאוד למי שיוכל להדריכני כיצד לעבור בקלות ממחשב א' למחשב ב' וחזור, בלי לנתק אף אחד מהם. תודה

אולי תוכל לעשות התקנה מלאה של התוכנה, ובנוסף להתחבר ללא התקנה, כלומר, כביכול תנסה להתקין שוב את התוכנה ולא ברמת התקנה אלא גירסה ניידת.
אם אין קמח אין תורה -- תורה מיט יראת שמיים!!!
סמל אישי של המשתמש
הבוס הגדול
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

תודות שנשלחו: 164 פעם
תודות שהתקבלו: 106 פעמים ב 85 הודעות

הודעהעל ידי dudi050 » כ"א תמוז התשע"ח, 22:35

זנגוויל כתב:אני מעוניין להתחבר לסירוגין לשני מחשבים בטימוויאואר. פעם למחשב א', ופעם למחשב ב'. כרגע, אם אני מחובר למחשב א' ואז מתחבר למחשב ב' - מחשב א' נעלם לי, אולם אם אנסה עכשיו להתנתק ממחשב ב', תודיע לי התוכנה שאני עומד לנתק יותר מחיבור אחד, כלומר, מחשב א' עדיין מחובר אבל אני לא רואה אותו.

את האמת שלא הבנתי בדיוק את הבעיה איזה גירסה יש לך??

מגירסה 12 והלאה יש לשוניות למעלה ואתה יכול לפתוח במקביל כמה מחשבים מצו"ב צילום מסך שים לב למעלה בצד ימין

InkedInked‏‏לכידה_LI.jpg
נערך לאחרונה על ידי dudi050 בתאריך כ"א תמוז התשע"ח, 22:45, נערך פעם אחת בסך הכל.
אני מאמין באמונה שלימה
סמל אישי של המשתמש
dudi050
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

תודות שנשלחו: 333 פעם
תודות שהתקבלו: 128 פעמים ב 91 הודעות

הודעהעל ידי זנגוויל » כ"א תמוז התשע"ח, 22:37

תודה רבה. אכן לא שמתי לב ללשוניות. הסתדר.
זנגוויל

תודות שנשלחו: 0 פעם
תודות שהתקבלו: 0 פעם ב 0 הודעה

הודעהעל ידי כן כבודו » כ"ג תמוז התשע"ח, 13:13

עקרונית אתה יכול להגדיר במחשבים אלו על גישה חופשית אליהם מהמחשב שלך, ישנם הגדרות כאלו, אבל צריך לדעת להגדיר אותם,
נסה בפקודה הבאה - mstsc.exe (להקליד בהפעלה או בשורת הפקודה)
בהצלחה
כן כבודו
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

תודות שנשלחו: 48 פעם
תודות שהתקבלו: 112 פעמים ב 86 הודעות

חזור אל תמיכה טכנית - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־12 אורחים