עומס על מפצל USB

מיועד לתמיכה בכל נושא אחר.
בפורום זה נשתדל לעזור זה לזה בפתרון תקלות כלליות במחשב שאינם קשורות לנתיב.

מנהל: מפקח

עומס על מפצל USB

הודעהעל ידי הבוס הגדול » י"א אדר ב התשע"ט, 13:51

יש לי מפצל USB נראה לי איכותי, שמחובר אליו 2 דיסק אונקי , + מתאם מUSB לכבל רשת, שאליו מחובר כבל רשת (זה התקן ממשי, ולא רק מעביר).
ניתקתי אותו מהמחשב, כשחיברתי אותו שוב הוא כותב לי שיש עומס מתח, משהו כזה, שאלתי היא האם זה נכון, שיש מצב שעומס דברים על חור USB בודד גם אם מחובר אליו מפצל זה לא בריא ועלול לגרום לי לבעיות? וא"כ, אז מה כל הרעיון של מפצל? או שהמתאם רשת הוא זה הורם לעמוס על המפצל?
תודה
אם אין קמח אין תורה -- תורה מיט יראת שמיים!!!
בונה אתרים, פורומים, ומערכות טלפוניות, במחירים חסרי תקדים! נותן שירות מוסף (חיצוני) גם בנושאי מיתוג והדפסות ועבודה מול כל הגורמים עד לתוצאה המושלמת, במחירים מוזלים ביותר!
סמל אישי של המשתמש
הבוס הגדול
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 447 פעם
תודות שהתקבלו: 330 פעמים ב 260 הודעות

Re: עומס על מפצל USB

הודעהעל ידי הבוס הגדול » י' ניסן התשע"ט, 16:04

הבוס הגדול כתב:יש לי מפצל USB נראה לי איכותי, שמחובר אליו 2 דיסק אונקי , + מתאם מUSB לכבל רשת, שאליו מחובר כבל רשת (זה התקן ממשי, ולא רק מעביר).
ניתקתי אותו מהמחשב, כשחיברתי אותו שוב הוא כותב לי שיש עומס מתח, משהו כזה, שאלתי היא האם זה נכון, שיש מצב שעומס דברים על חור USB בודד גם אם מחובר אליו מפצל זה לא בריא ועלול לגרום לי לבעיות? וא"כ, אז מה כל הרעיון של מפצל? או שהמתאם רשת הוא זה הורם לעמוס על המפצל?
תודה

בהמשך להנ"ל,
האם נכון הדבר שבמחשב נייד אין להעמיס על יציאות USB כי אין בהם מספיק כוח?
אם אין קמח אין תורה -- תורה מיט יראת שמיים!!!
בונה אתרים, פורומים, ומערכות טלפוניות, במחירים חסרי תקדים! נותן שירות מוסף (חיצוני) גם בנושאי מיתוג והדפסות ועבודה מול כל הגורמים עד לתוצאה המושלמת, במחירים מוזלים ביותר!
סמל אישי של המשתמש
הבוס הגדול
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 447 פעם
תודות שהתקבלו: 330 פעמים ב 260 הודעות

Re: עומס על מפצל USB

הודעהעל ידי dav1684 » י"ג ניסן התשע"ט, 00:47

הבוס הגדול כתב:
הבוס הגדול כתב:יש לי מפצל USB נראה לי איכותי, שמחובר אליו 2 דיסק אונקי , + מתאם מUSB לכבל רשת, שאליו מחובר כבל רשת (זה התקן ממשי, ולא רק מעביר).
תודה

בהמשך להנ"ל,
האם נכון הדבר שבמחשב נייד אין להעמיס על יציאות USB כי אין בהם מספיק כוח?

נכון, ללא שום קשר לנייד או נייח. יש מפצלים עם כניסה נוספת שאפשר לחבר לה תוספת כח משקע חשמל. כמובן גם תלוי בסוג יציאה - usb 1הכי חלש, 2 ו 3 יותר חזקים. וגם בסוג התקנים המחוברים - דיסק און קי צורך פחות חשמל מדיסק גיבוי חיצוני או מCD חיצוני.
זה לא חשוב כמה הודעות אתה כותב... אבל זה כן חשוב מה התוכן שלהם...
סמל אישי של המשתמש
dav1684
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 74 פעם
תודות שהתקבלו: 410 פעמים ב 304 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל dav1684 על הודעה זו
פרידה (י"ג ניסן התשע"ט, 03:44)

חזור אל תמיכה טכנית - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־12 אורחים