עזרה דחופה בווינדוס

מיועד לתמיכה בכל נושא אחר.
בפורום זה נשתדל לעזור זה לזה בפתרון תקלות כלליות במחשב שאינם קשורות לנתיב.

מנהל: מפקח

עזרה דחופה בווינדוס

הודעהעל ידי יהודה סולימן » י"ט אב התשע"ט, 14:28

בס"ד
שלום לכולם
יש לי מחשב נייד שהחליט לעשות בעיות. פתאום העכבר והמקלדת לא עובדים, זה התחיל בבעיות שכשהמחשב עלה זה עבד לא הכי טוב, ואז פתאום הם לא עובדים לגמרי, ולא עוזר להפעיל מחדש את המחשב, מה שקורה שאני מפעיל את המחשב והוא עולה אבל אין לי אפשרות לעשות כלום כי איו לי מקלדת ועכבר.
שמתי לב (באורות הלדים של המחשב איפה שההפעלה) שהאור שנמצא ליד הסימון של המנעול שבתוכו מספר 1 (למי שמבין על מה אני מדבר) לא דלוק, ואני חושב שזה קשור לזה. (האור עצמו עובד בהדלקת המחשב רק שהוא נכבה בהמשך ההפעלה).
גם להגיע לתיקון האוטומטי של ווינדוס לא עוזר כי גם שם המקלדת לא עובדת.
מישהו יודע מה אני יכול לעשות כדי שזה יסתדר לי?
מצידי אם אין פתרון אחר, לא יהיה אכפת לי גם לאתחל את הווינדוס דרך הBIOS אם זה אפשרי.
תודה לעונים.
יהודה סולימן

תודות שנשלחו: 5 פעם
תודות שהתקבלו: 2 פעמים ב 2 הודעות

Re: עזרה דחופה בווינדוס

הודעהעל ידי פרידה » י"ט אב התשע"ט, 15:48

יהודה סולימן כתב:בס"ד
שלום לכולם
יש לי מחשב נייד שהחליט לעשות בעיות. פתאום העכבר והמקלדת לא עובדים, זה התחיל בבעיות שכשהמחשב עלה זה עבד לא הכי טוב, ואז פתאום הם לא עובדים לגמרי, ולא עוזר להפעיל מחדש את המחשב, מה שקורה שאני מפעיל את המחשב והוא עולה אבל אין לי אפשרות לעשות כלום כי איו לי מקלדת ועכבר.
שמתי לב (באורות הלדים של המחשב איפה שההפעלה) שהאור שנמצא ליד הסימון של המנעול שבתוכו מספר 1 (למי שמבין על מה אני מדבר) לא דלוק, ואני חושב שזה קשור לזה. (האור עצמו עובד בהדלקת המחשב רק שהוא נכבה בהמשך ההפעלה).
גם להגיע לתיקון האוטומטי של ווינדוס לא עוזר כי גם שם המקלדת לא עובדת.
מישהו יודע מה אני יכול לעשות כדי שזה יסתדר לי?
מצידי אם אין פתרון אחר, לא יהיה אכפת לי גם לאתחל את הווינדוס דרך הBIOS אם זה אפשרי.
תודה לעונים.

ניסית כבר מקלדת חיצונית??
סמל אישי של המשתמש
פרידה
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 5487 פעם
תודות שהתקבלו: 1309 פעמים ב 801 הודעות

הודעהעל ידי יהודה סולימן » י"ט אב התשע"ט, 16:49

פרידה כתב:ניסית כבר מקלדת חיצונית??

לא יודע איך לא חשבתי על זה. בכל אופן אין לי מקלדת חיצונית אבל השתמשתי בעכבר חיצוני, אבל אני רואה שזה משהו מערכתי כי גם עם זה המחשב עובד ממש ממש לאט, עד כדי כך שבקושי הצלחתי לגשת לנוחות גישה כדי לפתוח את המקלדת על המסך (בשביל הסיסמה), ואני יותר מרבע שעה מאז שהקלדתי את הסיסמה ועדיין המחשב לא עלה נורמאלי. אני מקווה שהוא יצליח לעלות ואני אעשה לו איפוס לכל הווינדוס.
בכל אופן תודה רבה על הרעיון.
אם למישהו יהיה עוד רעיון, אני אשמח לשמוע.
נקווה שהרעיון יבוא לפני שאעשה את האיפוס לווינדוס.
תודה.
יהודה סולימן

הודעהעל ידי חד בדרא » י"ט אב התשע"ט, 17:34

בעיות לא מתחילות מהאויר, מה עבר על המחשב מאז שהוא עבד פעם אחרונה בצורה תקינה עד שהוא הגיע למצבו כיום?
====> פירמוט, התקנת תוכנות ושאר שירותי תמיכה למחשב - נא לפנות בהודעה פרטית. <====
מצוה גדולה להיות בשמחה תמיד !
סמל אישי של המשתמש
חד בדרא
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 1652 פעם
תודות שהתקבלו: 1955 פעמים ב 1234 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל חד בדרא על הודעה זו
פרידה (י"ט אב התשע"ט, 20:46)

הודעהעל ידי יהודה סולימן » י"ט אב התשע"ט, 18:05

חד בדרא כתב:בעיות לא מתחילות מהאויר, מה עבר על המחשב מאז שהוא עבד פעם אחרונה בצורה תקינה עד שהוא הגיע למצבו כיום?

בס"ד
יש משהו במה שאתה אומר, אבל לא עבר עליו משהו ממש מיוחד, הסרתי את תוכנת נתיב והתקנתי את התוכנה של נטפרי שמגבילה את הגלישה רק לגלישה דרך הסינון שלהם.
אולי גם התקנה של תורת אמת אולי עוד איזושהיא תוכנה של אינטל. אבל כמו שאמרתי, לא משהו מיוחד שבגללו אמור לקרוס המחשב.
מה שכן זה שכשהוא התחיל לעשות בעיות מישהו הציע לי למחוק את הדרייבר הקיים של התצוגה ולהתקין מחדש ובאתר של אסוס (המחשב שלי) לא היה דרייבר לווינדוס 10 אז מה שעשיתי זה שהסרתי אותו ממנהל ההתקנים והפעלתי מחדש את המחשב ונתתי לווינדוס למצוא את הדרייבר לבד (זה הצעה של מייקרוסופט עצמם לתיקון דרייבר).
אבל בכל אופן זה היה אחרי שהוא התחיל לעשות בעיות.
יהודה סולימן

הודעהעל ידי יהודה סולימן » י"ט אב התשע"ט, 18:20

בס"ד
הצלחתי להיכנס למנהל המשימות ואני רואה שמה שתופש את כל הCPU זה משהוא שנקרא פסיקות מערכת שאם אני עושה לו סיים משימה הוא כותב לי התראה שפעולה זו תכבה את ווינדוס.
זה עוד מידע למי שמבין בזה שאולי יוכל לעזור.
תודה לעונים.
יהודה סולימן

הודעהעל ידי חד בדרא » י"ט אב התשע"ט, 20:16

יש משהו במה שאתה אומר, אבל לא עבר עליו משהו ממש מיוחד, הסרתי את תוכנת נתיב והתקנתי את התוכנה של נטפרי שמגבילה את הגלישה רק לגלישה דרך הסינון שלהם.
אולי גם התקנה של תורת אמת אולי עוד איזושהיא תוכנה של אינטל. אבל כמו שאמרתי, לא משהו מיוחד שבגללו אמור לקרוס המחשב.
מה שכן זה שכשהוא התחיל לעשות בעיות מישהו הציע לי למחוק את הדרייבר הקיים של התצוגה ולהתקין מחדש ובאתר של אסוס (המחשב שלי) לא היה דרייבר לווינדוס 10 אז מה שעשיתי זה שהסרתי אותו ממנהל ההתקנים והפעלתי מחדש את המחשב ונתתי לווינדוס למצוא את הדרייבר לבד (זה הצעה של מייקרוסופט עצמם לתיקון דרייבר).
אבל בכל אופן זה היה אחרי שהוא התחיל לעשות בעיות.

ה "עוד איזושהיא תוכנה של אינטל" הזו, בדקת לפני כן שהיא מתאימה לך למערכת? של מה בדיוק זה היה? עדכון של מה?
הצלחתי להיכנס למנהל המשימות ואני רואה שמה שתופש את כל הCPU זה משהוא שנקרא פסיקות מערכת שאם אני עושה לו סיים משימה הוא כותב לי התראה שפעולה זו תכבה את ווינדוס.
זה עוד מידע למי שמבין בזה שאולי יוכל לעזור.
תודה לעונים.

פסיקות מערכת ברמה שכזו זה בדרך כלל בעיה שנובעת מכך שהמחשב לא מסתדר עם הרכיבים המותקנים, ראיתי את זה בכמה מחשבים ניידים שהותקנו בהם רכיבים נוספים על ידי אנשים שכנראה לא יודעים מה הם עושים, אם אצלך לא בוצעו שינויים שכאלו, יכול להיות שזה נגרם כתוצאה מהעדכון של אינטל שעשית. תנסה להיזכר, יכול להיות הבעיות התחילו אחרי העדכון הנ"ל של אינטל?
====> פירמוט, התקנת תוכנות ושאר שירותי תמיכה למחשב - נא לפנות בהודעה פרטית. <====
סמל אישי של המשתמש
חד בדרא
משתמש וותיק
משתמש וותיק

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל חד בדרא על הודעה זו
פרידה (י"ט אב התשע"ט, 20:47)

הודעהעל ידי פרידה » י"ט אב התשע"ט, 20:48

גם אם לא היו לך עכשיו בעיות, הייתי ממליץ לך לפרמט את המחשב אחרי הסרת נתיב.
סמל אישי של המשתמש
פרידה
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 5487 פעם
תודות שהתקבלו: 1309 פעמים ב 801 הודעות

הודעהעל ידי יהודה סולימן » כ' אב התשע"ט, 21:34

חד בדרא כתב:ה "עוד איזושהיא תוכנה של אינטל" הזו, בדקת לפני כן שהיא מתאימה לך למערכת? של מה בדיוק זה היה? עדכון של מה?

פסיקות מערכת ברמה שכזו זה בדרך כלל בעיה שנובעת מכך שהמחשב לא מסתדר עם הרכיבים המותקנים, ראיתי את זה בכמה מחשבים ניידים שהותקנו בהם רכיבים נוספים על ידי אנשים שכנראה לא יודעים מה הם עושים, אם אצלך לא בוצעו שינויים שכאלו, יכול להיות שזה נגרם כתוצאה מהעדכון של אינטל שעשית. תנסה להיזכר, יכול להיות הבעיות התחילו אחרי העדכון הנ"ל של אינטל?

אני רואה נדלקת על ה'תוכנה של אינטל', התוכנה הזאת הותקנה לאחר שהתחילו הבעיות, זו תוכנה שמעדכנת אוטומטית את הדרייברים של המחשב. לאחר שיעצו לי להתקין את הדרייבר תצוגה מחדש ולא הצלחתי למצוא באתר של אסוס כמו שכתבתי אז בדקתי באינטרנט ומצאתי שיש את התוכנה הזאת של אינטל שהיא מעדכנת דרייברים בצורה אוטומטית, והיא מעבירה אותי בכלל לאתר של אינטל ואז היא עובדת על המחשב, ככה שהיא לא אמורה לעשות בעיה, כתבתי בכוונה תוכנה של אינטל שהיא חברה מוכרת ובתוכנות שלה לא אמורות להיות בעיות.
פרידה כתב:גם אם לא היו לך עכשיו בעיות, הייתי ממליץ לך לפרמט את המחשב אחרי הסרת נתיב.

למה היית ממליץ לפרמט??
אל תשכח שפירמוט מוחק את כל התוכנות המותקנות ויש לי הרבה כאלו ולכן מבחינתי זו אופציה אחרונה.
בפרט שכל קבצי התקנת התוכנות שיש לי הם ברובם ישנים ואני מקווה שיעלו טוב ואח"כ עוד אצטרך לעדכן אותם ויקח לי ממש הרבה זמן.
ובפרט שחלקם הם תוכנות פרוצות (לא לפרסום ;) )
יהודה סולימן

הודעהעל ידי חד בדרא » כ' אב התשע"ט, 07:17

יהודה סולימן כתב:אני רואה נדלקת על ה'תוכנה של אינטל', התוכנה הזאת הותקנה לאחר שהתחילו הבעיות, זו תוכנה שמעדכנת אוטומטית את הדרייברים של המחשב. לאחר שיעצו לי להתקין את הדרייבר תצוגה מחדש ולא הצלחתי למצוא באתר של אסוס כמו שכתבתי אז בדקתי באינטרנט ומצאתי שיש את התוכנה הזאת של אינטל שהיא מעדכנת דרייברים בצורה אוטומטית, והיא מעבירה אותי בכלל לאתר של אינטל ואז היא עובדת על המחשב, ככה שהיא לא אמורה לעשות בעיה, כתבתי בכוונה תוכנה של אינטל שהיא חברה מוכרת ובתוכנות שלה לא אמורות להיות בעיות.

לך תדע, אינטל עדכנה לך דרייברים של איזה רכיב והדרייבר לא תואם, לפעמים גם תוכנות שכאלו עושות בעיות (גם בלתי הפיכות [חלקית] כמו עדכון ביוס שמתפשל), הרי לא סתם משום מקום המחשב שלך החליט למרוד בך.

יהודה סולימן כתב:למה היית ממליץ לפרמט??
אל תשכח שפירמוט מוחק את כל התוכנות המותקנות ויש לי הרבה כאלו ולכן מבחינתי זו אופציה אחרונה.
בפרט שכל קבצי התקנת התוכנות שיש לי הם ברובם ישנים ואני מקווה שיעלו טוב ואח"כ עוד אצטרך לעדכן אותם ויקח לי ממש הרבה זמן.

למטרות מעין אלו נועד הפורום... אם רק תהיה לך סבלנות...
יהודה סולימן כתב:ובפרט שחלקם הם תוכנות פרוצות (לא לפרסום ;) )

ובשביל זה יש לחברי הפורום את האופצייה הנקראת "הודעות פרטיות"....
סמל אישי של המשתמש
חד בדרא
משתמש וותיק
משתמש וותיק

הודעהעל ידי יהודה סולימן » כ' אב התשע"ט, 14:13

חד בדרא כתב:לך תדע, אינטל עדכנה לך דרייברים של איזה רכיב והדרייבר לא תואם, לפעמים גם תוכנות שכאלו עושות בעיות (גם בלתי הפיכות [חלקית] כמו עדכון ביוס שמתפשל), הרי לא סתם משום מקום המחשב שלך החליט למרוד בך.

לא הגיוני כ"כ, זה מחשב עם רכיבים של אינטל ואינטל היא חברה שיודעת מה היא עושה, אבל בכל אופן החיפוש של אינטל הגיע למסקנה שאין מה לעדכן ככה שזה לא עשה בעיה, ועיין בסוף ההודעה

חד בדרא כתב:למטרות מעין אלו נועד הפורום... אם רק תהיה לך סבלנות...

זהו שצריך סבלנות של פיל בפרט בפורום הזה שאין הרבה משתמשים ככה שזה לא פונקציה, בכל אופן אפשרי להשיג הכל אבל זה לוקח זמן ולא נוח.
חד בדרא כתב:ובשביל זה יש לחברי הפורום את האופצייה הנקראת "הודעות פרטיות"....

שזה אומר שהייתי אמור לכתוב את זה בהודעה פרטית או שאני אבקש בהודעה פרטית את התוכנות הנצרכות?

ועכשיו לעניינינו הצלחתי להשיג מקלדת חיצונית ועשיתי פירמוט דרך התיקון האוטומטי של ווינדוס. אבל... עדיין העכבר לא עובד (המקלדת לשמחתי חזרה לעצמה) והמשימה 'פסיקות מערכת' תופסת שטח נכבד בCPU, אמנם לפני האיפוס זה תפס הכל ולא נתן לעבוד ועכשיו הוא תופס משהו כמו 40% ואפשר לעבוד, אבל עדיין זה לא אמור להיות בפרט לא אחרי איפוס.
יש מישהו שיודע מה ניתן לעשות כרגע?
תודה
יהודה סולימן

הודעהעל ידי SIMC » כ"א אב התשע"ט, 21:29

שלום לכולם
אתמול המחשב (ווינדוס 10) הודיע שיש לו עדכון חדש להתקנה, נתתי לו להתקין.
אך הרבה דברים השתבשו במחשב, יש תוכנות שלא עובדות כלל, ויש שסתם נתקעות.
ניסיתי להחזיר למצב של לפני העדכון, אך המצב כשהיה.
הבו עצה!!!!!
חשבונאות וחשבות שכר - כל שירותי הנהלת החשבונות במחירים נוחים ומיוחדים!!
הנהלת חשבונות, חשבות שכר, הגשת דוחות לרשויות
לפרטים: simc4383@gmail.com
סמל אישי של המשתמש
SIMC

תודות שנשלחו: 380 פעם
תודות שהתקבלו: 293 פעמים ב 206 הודעות

חזור אל תמיכה טכנית - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: א.ל.ו., אומר ועושה ו־15 אורחים