תוכנה לחסימת קבלת אימיילים ע"פ רשימה

זה המקום לתת טיפים ועצות טובות בענייני מחשבים בלבד. וכן לכתוב מדריכים לתוכנות או לפעולות שונות במחשב.

מנהל: מפקח

חוקי הפורום
בפורום זה ניתן לכתוב רק אשכולות עם תוכן ולא שאלות. כל אשכול שיפתח בצורת שאלה ימחק מיידית. לשאלות נועדו הפורומים האחרים.
כמו כן. אין להעתיק מדריכים מפורומים אחרים ברשת. אנא נהגו על פי הכללים לטובת הסדר הטוב.

תוכנה לחסימת קבלת אימיילים ע"פ רשימה

הודעהעל ידי מלך זקן וכסיל » ה' אדר ב התשע"ט, 13:02

האם יש כזה תוכנה שחוסמת קבלת אימיילים ע"פ רשימה שחורה או לבנה?
אני שם לב ששאני שולח אימייל לאחד בארה"ב בעל עמדת מפתח גדולה ובתשובה שלו אלי נכתב שאני מאושר לשליחת אימיילים, ומעניין אותי לדעת איזה תוכנה זה?
‏‏לכידה.PNG
סמל אישי של המשתמש
מלך זקן וכסיל
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 2334 פעם
תודות שהתקבלו: 1714 פעמים ב 971 הודעות

Re: תוכנה לחסימת קבלת אימיילים ע"פ רשימה

הודעהעל ידי מאיר-נתיב » ה' אדר ב התשע"ט, 14:01

מלך זקן וכסיל כתב:האם יש כזה תוכנה שחוסמת קבלת אימיילים ע"פ רשימה שחורה או לבנה?
אני שם לב ששאני שולח אימייל לאחד בארה"ב בעל עמדת מפתח גדולה ובתשובה שלו אלי נכתב שאני מאושר לשליחת אימיילים, ומעניין אותי לדעת איזה תוכנה זה?
‏‏לכידה.PNG

זה נראה כמו אימייל בחברה או משהו כזה ששם האבטחה היא חזקה מאד
סמל אישי של המשתמש
מאיר-נתיב
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 4123 פעם
תודות שהתקבלו: 6703 פעמים ב 2974 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל מאיר-נתיב על הודעה זו
פתח תקווה 1 (ו' אדר ב התשע"ט, 11:40), פרידה (י"ב אדר ב התשע"ט, 02:23)

הודעהעל ידי כן כבודו » י"ב אדר ב התשע"ט, 02:11

מאיר-נתיב כתב:
מלך זקן וכסיל כתב:האם יש כזה תוכנה שחוסמת קבלת אימיילים ע"פ רשימה שחורה או לבנה?
‏‏לכידה.PNG

לדעתי השאלה אינה רלוונטית, חברות או אנשים בעלי אמצעים (בפרט בארה"ב) מחזיקים איש מחשבים אישי שפותר להם את כל ה'בעיות', ה'איש' מתכנת עבורם באופן ספציפי את מה שצריך גם אם אין תוכנה כזאת - כך שהשאלה אינה רלוונטית,
אבל לשאלתך, באווטלוק ניתן ליצור רשימת כתובות ולהגדיר את הפרופיל שלה, כגון שכתובות אלו ישלחו לדואר זבל או תמחק וכדו', עיין כללים>ניהול כללים והתראות.
כן כבודו
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

תודות שנשלחו: 56 פעם
תודות שהתקבלו: 126 פעמים ב 95 הודעות

הודעהעל ידי פרידה » י"ב אדר ב התשע"ט, 02:25

כן כבודו כתב:
מאיר-נתיב כתב:
‏‏לכידה.PNG

לדעתי השאלה אינה רלוונטית, חברות או אנשים בעלי אמצעים (בפרט בארה"ב) מחזיקים איש מחשבים אישי שפותר להם את כל ה'בעיות', ה'איש' מתכנת עבורם באופן ספציפי את מה שצריך גם אם אין תוכנה כזאת - כך שהשאלה אינה רלוונטית,
אבל לשאלתך, באווטלוק ניתן ליצור רשימת כתובות ולהגדיר את הפרופיל שלה, כגון שכתובות אלו ישלחו לדואר זבל או תמחק וכדו', עיין כללים>ניהול כללים והתראות.

לא בטוח שיש צורך באיש מחשבים או מתכנת.
יש עוד תוכנות דואר חוץ מג'ימייל ואאוטלוק, ויתכן ששם זה מובנה...
סמל אישי של המשתמש
פרידה
משתמש מנוסה
משתמש מנוסה

תודות שנשלחו: 5159 פעם
תודות שהתקבלו: 1115 פעמים ב 684 הודעות

חזור אל טיפים מדריכים ועצות טובות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־5 אורחים