רשיון נהיגה

זה המקום לתת טיפים ועצות טובות בענייני מחשבים בלבד. וכן לכתוב מדריכים לתוכנות או לפעולות שונות במחשב.

מנהל: מפקח

חוקי הפורום
בפורום זה ניתן לכתוב רק אשכולות עם תוכן ולא שאלות. כל אשכול שיפתח בצורת שאלה ימחק מיידית. לשאלות נועדו הפורומים האחרים.
כמו כן. אין להעתיק מדריכים מפורומים אחרים ברשת. אנא נהגו על פי הכללים לטובת הסדר הטוב.

רשיון נהיגה

הודעהעל ידי 7156783 » י"ג כסלו התשע"ו, 15:20

בפורום זה כל מי שיש בידו מידע שיכול להועיל לטובת אלו שצריכים בכל הנושאים הקשורים לרשיון נהיגה וכדו'
ואפתח בבקשה מי שבידו מידע שיכול לעזור לאברך שרוצה להתחיל בלימודים ביזור ב"ש כגון האם כדאי קבלנות/אוטומטי/ידני וכו' מתבקש לעזור כאן
בתודה מראש
גם אני משתמש במחשב מוגן ומאושר ע"פ הוראות גדולי ישראל
7156783

תודות שנשלחו: 10 פעם
תודות שהתקבלו: 10 פעמים ב 9 הודעות

Re: רשיון נהיגה

הודעהעל ידי כוכב עולה » י"ד כסלו התשע"ו, 10:55

נמחק.... בגלל כמה נשמות טובות....
נערך לאחרונה על ידי כוכב עולה בתאריך י"ח כסלו התשע"ו, 16:50, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
כוכב עולה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

תודות שנשלחו: 49 פעם
תודות שהתקבלו: 66 פעמים ב 47 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל כוכב עולה על הודעה זו
אשדודי (ט"ו כסלו התשע"ו, 00:31), שלמה (ט"ו כסלו התשע"ו, 02:07), אור מרדכי (י"ז כסלו התשע"ו, 02:47)

הודעהעל ידי הנאמן בפקדונו » י"ד כסלו התשע"ו, 11:28

כוכב עולה כתב:מספיק עוד 1% של משתמשי ה"שיטה" מבין מקבלי הדו"חות, כדי שהמערכת תקרוס:
אם מספרם של משתמשי השיטה יגדל ב‎- 2, 3 או 4% - זוהי קטסטרופה למשטרה. כל דו"ח שהשוטרים בשטח יירשמו לנהגים‎, יגביר את העומס.

ואז מה יקרה?
את מי דפקנו בזה?
האם למשטרה יש מטרה אישית בדוחו"ת?
האם מצב זה ימנע פגיעה בחיי אדם או נכות, או חלילה יגביר?
הנאמן בפקדונו

תודות שנשלחו: 62 פעם
תודות שהתקבלו: 52 פעמים ב 43 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל הנאמן בפקדונו על הודעה זו
מלך זקן וכסיל (י"ד כסלו התשע"ו, 11:32), אביש קנאקער (י"ד כסלו התשע"ו, 12:08), zzz (י"ד כסלו התשע"ו, 13:52), shalom (י"ד כסלו התשע"ו, 14:58), נותב (ט"ו כסלו התשע"ו, 23:50)

הודעהעל ידי כוכב עולה » י"ד כסלו התשע"ו, 11:32

;)
סמל אישי של המשתמש
כוכב עולה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי אביש קנאקער » י"ד כסלו התשע"ו, 12:22

כוכב עולה כתב:;)

ר' כובב שליט"א, במחילה מכבודך, גם אני מצטרף לתגובת הנאמן בפקדונו, לטעמי היא עדינה מדי.

לפני שתכעס, אסביר: לצערינו, אנו נוכחים בתדירות בנהגים העוברים על חוקי התנועה בצורה שמסכנת עוברים ושבים, אנשים נשים וטף. אחד ממשפחתי כמעט נדרס לעיני על ידי נהג שנכנס לחניה בצורה פראית [סיבוב מהיר וחד] וכפסע היה בין...
בשעתו אמרתי לאותו נהג, שהנס שנעשה עמו לא פחות גדול ממה שהיה עמי, כי אם חלילה היה קורה משהו, החיים שלו היו נהרסים ללא תקנה. רחמנא ליצלן ולישזבן מכל צרה וצוקה.

אז נכון שיש שוטרים משועממים וגם רשעים, אבל לפרסם מאמר ארוך ומנומק כאשר מבין השורות 'זועק' המסר כאילו הכל שטויות,
זה עובר בהרבה את גבול הטעם הטוב, בספרים הקדושים קוראים לזה 'ליצנות'.

מצטטים בשם הרה"ק ר' אהרן מבעלז שעל חוקי התנועה צריכים לשמור כמו על עשרת הדברות, משום שמדובר ב'לא תרצח'. וציטוטים ברוח דומה יש מהרבה גדולי ישראל מכל החוגים.

בתקוה להבנה.
אביש קנאקער

תודות שנשלחו: 151 פעם
תודות שהתקבלו: 114 פעמים ב 39 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל אביש קנאקער על הודעה זו
מלך זקן וכסיל (י"ד כסלו התשע"ו, 12:32), zzz (י"ד כסלו התשע"ו, 13:52), shalom (י"ד כסלו התשע"ו, 14:58), סכנת הגיוס (י"ד כסלו התשע"ו, 16:50), הנאמן בפקדונו (ט"ו כסלו התשע"ו, 23:43), נחנחחח (י"ז כסלו התשע"ו, 00:51), אלן (י"ח כסלו התשע"ו, 23:31), אהרי (י"ז טבת התשע"ו, 12:12), פעלעד (כ"ט אדר התשע"ו, 23:31)

הודעהעל ידי כוכב עולה » י"ד כסלו התשע"ו, 19:30

יש לך רישיון ?
סמל אישי של המשתמש
כוכב עולה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי shalom » י"ד כסלו התשע"ו, 20:33

כוכב עולה כתב:יש לך רישיון ?

לי יש רישיון כבר כמה שנים טובות ואני בהחלט מזדהה עם המעירים לא לזלזל בדוחות ובחוקי תנועה
זה ענין של חיים!!!!
... וכל נתיבותיה שלום
סמל אישי של המשתמש
shalom
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 287 פעם
תודות שהתקבלו: 383 פעמים ב 219 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל shalom על הודעה זו
מגדלור (ט"ו כסלו התשע"ו, 22:02), אביש קנאקער (ט"ו כסלו התשע"ו, 22:26), הנאמן בפקדונו (ט"ו כסלו התשע"ו, 11:23)

הודעהעל ידי הנאמן בפקדונו » ט"ו כסלו התשע"ו, 23:45

לי אין רשיון.
אבל אני חושב שנקודת מבט שלך מוטעית,
אתה שיש לך רשיון יותר צריך להתחבר לעמדה שלי.
חוקי התנועה [גם אלו המיועדים להולכי רגל] נועדו בשביל להימנע מנזק שאתה וכל בעלי הרישיון יכולים חלילה לגרום.
הנאמן בפקדונו

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל הנאמן בפקדונו על הודעה זו
אביש קנאקער (ט"ו כסלו התשע"ו, 23:47)

הודעהעל ידי אביש קנאקער » ט"ו כסלו התשע"ו, 00:20

shalom כתב:

לי יש רישיון כבר כמה שנים טובות ואני בהחלט מזדהה עם המעירים לא לזלזל בדוחות ובחוקי תנועה
זה ענין של חיים!!!!
הנאמן בפקדונו כתב:לי אין רשיון.
אבל אני חושב שנקודת מבט שלך מוטעית,
אתה שיש לך רשיון יותר צריך להתחבר לעמדה שלי.
חוקי התנועה [גם אלו המיועדים להולכי רגל] נועדו בשביל להימנע מנזק שאתה וכל בעלי הרישיון יכולים חלילה לגרום.

כבוד הרב כוכב עולה, כוכבו יאיר ויזרח,
אם הבנתי נכון, כוונתך לומר שבעלי רשיון יודעים שפעמים רבות הדו"ח אינו מוצדק,
אבל המאמר שפרסמת, בצורה שבה הוא נכתב, משרה אוירה שהכל שטויות, ופרסומו בפורום המוני עלול להזיק.

לי יש עצה אחרת להפטר מהדוחות...
סיפר לי ידיד שעבר מבלי משים ברמזור אדום ועצרו שוטר, ידידי שבדרך כלל מקפיד מאוד על חוקי התנועה ורק מבלי משים אירע לו זאת, החל לברך את השוטר במילים חמות על גודל המצוה שהוא עושה, לעזור לאנשים לשמור על חייהם, השוטר המופתע התרגש מאוד ופטרו לשלום...

ויה"ר שלא נזיק ולא נינזק לעולם ועד.
נערך לאחרונה על ידי אביש קנאקער בתאריך י"ז כסלו התשע"ו, 11:06, נערך פעם אחת בסך הכל.
אביש קנאקער

נחנחחח (י"ח כסלו התשע"ו, 11:52)

הודעהעל ידי אשדודי » ט"ו כסלו התשע"ו, 00:28

הנאמן בפקדונו כתב:
כוכב עולה כתב:מספיק עוד 1% של משתמשי ה"שיטה" מבין מקבלי הדו"חות, כדי שהמערכת תקרוס:
אם מספרם של משתמשי השיטה יגדל ב‎- 2, 3 או 4% - זוהי קטסטרופה למשטרה. כל דו"ח שהשוטרים בשטח יירשמו לנהגים‎, יגביר את העומס.

ואז מה יקרה?
את מי דפקנו בזה?

דבר ראשון למשטרה יש עניין אישי בדוחו"ת זה הוכח מעל לכל ספק
דבר שני: במקום להודות לכוכב עולה על שהטריח עצמו לכתוב את המגילה הארוכה ובכך לעזור לאלה שכבר קיבלו דו"ח כזה או אחר באשמתם ושלא באשמתם. אתה עוד מגיעים להעיר לו על כך. אין כאן דיון האם הדוחות הם צודקים או לא. באשכול זה נתבקשנו לעזור להקל על אלה שכבר קיבלו קנס ורוצים להפטר ממנו. ולא לעצם הדיון האם מגיע להג שעשה עבירה לשלם תשלום לא הוגן למדינת ישראל

[b]כוכב עולה תודה רבה לך[/b]
רבינו שאג בקול גדול אין שום יאוש בעולם כלל
סמל אישי של המשתמש
אשדודי
משתמש מנוסה
משתמש מנוסה

תודות שנשלחו: 182 פעם
תודות שהתקבלו: 181 פעמים ב 127 הודעות

הודעהעל ידי shalom » ט"ו כסלו התשע"ו, 01:07

אשדודי כתב:
הנאמן בפקדונו כתב:

ואז מה יקרה?
את מי דפקנו בזה?

דבר ראשון למשטרה יש עניין אישי בדוחו"ת זה הוכח מעל לכל ספק
דבר שני: במקום להודות לכוכב עולה על שהטריח עצמו לכתוב את המגילה הארוכה ובכך לעזור לאלה שכבר קיבלו דו"ח כזה או אחר באשמתם ושלא באשמתם. אתה עוד מגיעים להעיר לו על כך. אין כאן דיון האם הדוחות הם צודקים או לא. באשכול זה נתבקשנו לעזור להקל על אלה שכבר קיבלו קנס ורוצים להפטר ממנו. ולא לעצם הדיון האם מגיע להג שעשה עבירה לשלם תשלום לא הוגן למדינת ישראל

[b]כוכב עולה תודה רבה לך[/b]

ו אולי עצם התשלום יגרום לכך שמכאן ואילך יחשוב הנהג 10 פעמים לפני כל עבירה על חוק התנועה??????!!!!!!
(כמובן שאני מדבר על הדוחות המוצדקים שרובם ככולם כאלו)
... וכל נתיבותיה שלום
סמל אישי של המשתמש
shalom
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל shalom על הודעה זו
אביש קנאקער (ט"ו כסלו התשע"ו, 01:10), הנאמן בפקדונו (ט"ו כסלו התשע"ו, 11:22), אלן (י"ח כסלו התשע"ו, 23:33), נחנחחח (י"ח כסלו התשע"ו, 11:52), פעלעד (כ"ט אדר התשע"ו, 23:32)

הודעהעל ידי שלמה » ט"ו כסלו התשע"ו, 02:42

אני לא מבין מה אתם רוצים מכוכב עולה?
(ומה עם לדון אדם לכף זכות שהחפץ חיים אומר שאם ניתן לפרש דבר לשני אופנים תמיד תקח את הפירוש/פרשנות החיובית לדבריו.)
אני מלמד זכות על אלו שהגיבו ככה שכנראה הם לא נוהגים, וגם אם כן הם לא נוהגים הרבה.
לגופו של דבר אף אחד לא חושב לרגע שהוא מתכוון לעבירות תנועה של ממש, מסכני חיים וכדו',
מה שהוא מתכוון ואני מסכים איתו לחלוטין שיש הרבה דוחות בפרט המצלמות שהמשטרה בפירוש כן!!! מחפשת אותך, פשוט להעשיר את הקופה שלהם על חשבוננו וזה פשוט מתסכל. אני הרבה פעמים יכול לנסוע בכבישים, הכל ריק, שלושה נתיבים בכל צד, אין נפש חיה והם החליטו משום מה שהמהירות שם תהיה רק 80/90 קמ"ש שזה בפירוש לפני עיוור לא תתן מכשול/גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה וככה הם שודדים את האזרחים ולא מספיק הקנס אתה עוד מקבל נקודות בגלל זה.(אני כבר לא מדבר שכל הזמן מביאים בעיתון מחקרים וסטטיסטיקות שמראים שזה לא עוזר ויש מחקרים שאומרים שזה גורם ההיפך - לתאונות בגלל בלימות פתע שאנשים עושים.)
כן בפירוש נהניתי מההודעה המפורטת להפליא שעוזרת לך איך לצאת מהסבך הזה. (זה הודעה מושקעת שלקח לו כמה דקות טובות לערוך אותה, לכן אני אומר לך תודה.)
זה שיבוא אדם פושע ויעשה עם זה שימוש לרעה זה לא מאחריותנו כמו שלא תאסור עלי למכור סכינים כי מחר משהו יקח סכין וידקור חלילה את החבר שלו.
ואם יש למישהו טענות על הנימה הכביכול מזלזלת שהוא כותב, תפנו את התלונה אך רק למשטרה שבהתנהגות שלה היא גורמת לאנשים להיות אנטי ולחפש להפיל אותם, בזמן שזה היה צריך להיות הפוך שיהיה סימפתיה אליהם על זה שהם עוזרים לנו לשמור על החיים שלנו.
שלמה
משתמש מנוסה
משתמש מנוסה

תודות שנשלחו: 753 פעם
תודות שהתקבלו: 163 פעמים ב 106 הודעות

הודעהעל ידי שלמה » ט"ו כסלו התשע"ו, 02:52

7156783 כתב:בפורום זה כל מי שיש בידו מידע שיכול להועיל לטובת אלו שצריכים בכל הנושאים הקשורים לרשיון נהיגה וכדו'
ואפתח בבקשה מי שבידו מידע שיכול לעזור לאברך שרוצה להתחיל בלימודים ביזור ב"ש כגון האם כדאי קבלנות/אוטומטי/ידני וכו' מתבקש לעזור כאן
בתודה מראש

מה שאני הייתי ממליץ לעשות ידני כי בארץ הרבה פעמים זה יכול לבוא לשימוש ולא להיות עצלנים כי זה לא מאריך את הלימודים כמעט בכלום, ויש כאלה שיגידו שזה לא מאריך כלל.
דרך אגב אם אני הייתי מוציא כעת רשיון הייתי מוציא רשיון ל- 12 טון מהסיבה הפשוטה עד 2007 רשיון B הרשה לך לנהוג ברכב עד 4 טון מ- 2007 שהתאימו את התקן הישראלי לאירופאי רשיון B מאפשר לנהוג על רכב ששוקל מקס' 3.5 טון, יש הרבה רכבים כמו סבאנה מסחריות קטנות וכדו' שהם על פי רוב שוקלות 3.9 טון וכל מי שמוציא רשיון מ- 2007 ואילך לא יכול לנהוג עליהם.
זה אומנם לוקח טיפ טיפה יותר זמן, בפירוש לא הרבה יותר. וגם קצת (שוב לא הרבה) יותר כסף, אבל ככה אתה יודע שאתה מסודר ללא הגבלות.
בהצלחה.
שלמה
משתמש מנוסה
משתמש מנוסה

הודעהעל ידי אביש קנאקער » ט"ו כסלו התשע"ו, 03:13

שלמה כתב:לגופו של דבר אף אחד לא חושב לרגע שהוא מתכוון לעבירות תנועה של ממש, מסכני חיים וכדו',

קודם כל אני מסכים אתך, מה שרואים מפה לא רואים משם...

אבל, מצד שני גם מה שרואים משם לא רואים מפה...
ואני הקטן כהולך רגל חזיתי וגם חויתי 'פעולות מסכנות חיים' של נהגים [גם כאלה שחזותם החיצונית מוכיחה לכאורה שהם שייכים לאנ"ש], אם זה היה עבירה על החוק אינני יודע, כי איני מכיר כלל את החוקים [ותאמין לי שאין לי שום אינטרס למען משטר הציונים וכנסת המינים... :lol: ], אבל שהילדים הקטנים שעברו שם בכביש ניצלו ברגע האחרון מדריסה, את זה אני, וכל מי שנכח שם, יודע היטב. ואני לא מדבר על מקרה אחד ולא על שנים.

כך שאני מסכים עמך שאף אחד לא חושב לרגע שהוא מתכוין לעבירות מסכנות חיים, אבל יש כאלו שגם לא חושבים לרגע ש'טיסה' במעבר חציה שוקק ילדים מהווה מעשה מסכן חיים. וכיוצא בזה.

גם אם המשטרה מעצבנת, לא כאן המקום להוציא את העצבים, עיין במפרשי המשנה באבות על חכמים הזהרו בדבריכם, שנדרשת זהירות יתירה כשמפרסמים דברים שעלולים להתפרש שלא כהוגן, ובפרט בכזה פורום שאין לך שום מידע מי קורא את דבריך ואיך הוא מפרשן אותם, וידוע מה שכתב הרמב"ם על כוחה של מילה כתובה, כך שהרגשתי צורך למחות.
אביש קנאקער

מלך זקן וכסיל (ט"ו כסלו התשע"ו, 10:48), הנאמן בפקדונו (ט"ו כסלו התשע"ו, 11:22), אלן (י"ח כסלו התשע"ו, 23:35), נחנחחח (י"ח כסלו התשע"ו, 11:52)

הודעהעל ידי הנאמן בפקדונו » ט"ו כסלו התשע"ו, 11:22

אני משער שהחילוק ין ב' הצדדים כאן, הוא לא רק מי בעל רשיון, אלא תלוי גם בגיל. וד"ל.
הנאמן בפקדונו

הודעהעל ידי שלמה » ט"ו כסלו התשע"ו, 15:09

אביש קנאקער כתב:
שלמה כתב:לגופו של דבר אף אחד לא חושב לרגע שהוא מתכוון לעבירות תנועה של ממש, מסכני חיים וכדו',

קודם כל אני מסכים אתך, מה שרואים מפה לא רואים משם...

אבל, מצד שני גם מה שרואים משם לא רואים מפה...
ואני הקטן כהולך רגל חזיתי וגם חויתי 'פעולות מסכנות חיים' של נהגים [גם כאלה שחזותם החיצונית מוכיחה לכאורה שהם שייכים לאנ"ש], אם זה היה עבירה על החוק אינני יודע, כי איני מכיר כלל את החוקים [ותאמין לי שאין לי שום אינטרס למען משטר הציונים וכנסת המינים... :lol: ], אבל שהילדים הקטנים שעברו שם בכביש ניצלו ברגע האחרון מדריסה, את זה אני, וכל מי שנכח שם, יודע היטב. ואני לא מדבר על מקרה אחד ולא על שנים.

כך שאני מסכים עמך שאף אחד לא חושב לרגע שהוא מתכוין לעבירות מסכנות חיים, אבל יש כאלו שגם לא חושבים לרגע ש'טיסה' במעבר חציה שוקק ילדים מהווה מעשה מסכן חיים. וכיוצא בזה.

גם אם המשטרה מעצבנת, לא כאן המקום להוציא את העצבים, עיין במפרשי המשנה באבות על חכמים הזהרו בדבריכם, שנדרשת זהירות יתירה כשמפרסמים דברים שעלולים להתפרש שלא כהוגן, ובפרט בכזה פורום שאין לך שום מידע מי קורא את דבריך ואיך הוא מפרשן אותם, וידוע מה שכתב הרמב"ם על כוחה של מילה כתובה, כך שהרגשתי צורך למחות.

שים לב שאתה כותב מנקודת הנחה כאלו שכוכב עולה מצדיק עברייני תנועה שכמעט דרסו ילדים במעבר חציה, מאיפה אתה לוקח את זה???
אני קורא את ההודעה שלו שוב ושוב ולא רואה שמה ולו רמז לזה,
הוא מדבר על הקנסות השקריות שלהם והוא מסביר יפה איך אפשר לצאת מזה.
זה שעבריין מאנ"ש שכתבת יקח את הדברים למקומות לא נכונים זה בעיה שלו כמו שכתבתי בהודעה הקודמת.
שלמה
משתמש מנוסה
משתמש מנוסה

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל שלמה על הודעה זו
אביש קנאקער (י"ז כסלו התשע"ו, 10:50)

הודעהעל ידי 7156783 » י"ז כסלו התשע"ו, 13:50

כדאי אולי לשנות את שמו של הפורום לנושא רכב ותעבורה באופן כללי כמדומה שאין פורום בנושא והוא נושא שרבים צריכים לו במגוון נושאים
7156783

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל 7156783 על הודעה זו
נחנחחח (י"ח כסלו התשע"ו, 11:51)

הודעהעל ידי אלן » י"ח כסלו התשע"ו, 23:59

כמי שנוהג די הרבה, וכמי שמקבל דוחות הרבה, ה"י, אני בהחלט מחזק את אביש על הבעת הדעה הנכונה שלו, כי אלמלא מוראה של מלכות איש את רעהו חיים בלעו, (דרסו חלילה)
וכל המצדדים בלימוד זכות על פרסום ההוראות איך להתחמק מהדו"ח, בלי הבעת צער על שהיגיעו לכך רק בהשלכת האשמה על שוטרים ומחוקקים וכו', חשודים על זלזול מיותר בחוקי התנועה
עם כל זאת אני מודה למפרסם ההנחיות הללו, אולי אשתמש בהן פעם?
ועיקר הטענה שכאשר מפרסמים כאלו הנחיות מועילות, יש להתנצל שהן בדיעבד למי שצריך לשלם קנס, אבל לא לתת הרושם שהשוטרים או המצלמות חוגגים בשרירות לב לתת קנסות, או שאלו הן גזירות שאין הציבור יכול לעמוד בהן. כך מתייחסים לדבר ילדים קטנים שמחפשים תירוצים לעשות כפי גחמותיהם, בלי לשים לב שהם מנסרים את הענף עליו הם וילדיהם יושבים.
וברוך ה' איני בעד המדינה בכלל בכלל לא, רק שבנושא זה של בטיחות, דעת כל הגדולים שיש לצייתם, ומהמעט היכרות אישית עם השוטרים שקיבלתי מהם קנס, הם כלל לא מחפשים לעשות ריוחים על חשבון האזרח הקטן. אז אם טסת מעבר למהירות המותרת בכביש ריק באמצע הלילה והמצלמה תפסה אותך, אז תנהג כבוגר ותשלם,
או אם עברת באדום אז אל תחפש תירוצים וכו' וכו'
סמל אישי של המשתמש
אלן
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 905 פעם
תודות שהתקבלו: 274 פעמים ב 142 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל אלן על הודעה זו
אביש קנאקער (י"ח כסלו התשע"ו, 00:14), נחנחחח (י"ח כסלו התשע"ו, 11:51), מלך זקן וכסיל (י"ח כסלו התשע"ו, 15:14), shalom (י"ח כסלו התשע"ו, 15:28), הנאמן בפקדונו (י"ט כסלו התשע"ו, 01:38)

הודעהעל ידי 7156783 » י"ח כסלו התשע"ו, 14:41

בסיכום ישנם שני סוגי אנשים שלוקחים סיכון בכביש אחד זה מצד הימור ואחד זה מצד שבטוח שלו זה לא יקרה ההבדל בתגובה כששוטר עוצר אותם................
7156783

הודעהעל ידי shalom » י"ח כסלו התשע"ו, 15:30

אלן כתב:כמי שנוהג די הרבה, וכמי שמקבל דוחות הרבה, ה"י, אני בהחלט מחזק את אביש על הבעת הדעה הנכונה שלו, כי אלמלא מוראה של מלכות איש את רעהו חיים בלעו, (דרסו חלילה)
וכל המצדדים בלימוד זכות על פרסום ההוראות איך להתחמק מהדו"ח, בלי הבעת צער על שהיגיעו לכך רק בהשלכת האשמה על שוטרים ומחוקקים וכו', חשודים על זלזול מיותר בחוקי התנועה
עם כל זאת אני מודה למפרסם ההנחיות הללו, אולי אשתמש בהן פעם?
ועיקר הטענה שכאשר מפרסמים כאלו הנחיות מועילות, יש להתנצל שהן בדיעבד למי שצריך לשלם קנס, אבל לא לתת הרושם שהשוטרים או המצלמות חוגגים בשרירות לב לתת קנסות, או שאלו הן גזירות שאין הציבור יכול לעמוד בהן. כך מתייחסים לדבר ילדים קטנים שמחפשים תירוצים לעשות כפי גחמותיהם, בלי לשים לב שהם מנסרים את הענף עליו הם וילדיהם יושבים.
וברוך ה' איני בעד המדינה בכלל בכלל לא, רק שבנושא זה של בטיחות, דעת כל הגדולים שיש לצייתם, ומהמעט היכרות אישית עם השוטרים שקיבלתי מהם קנס, הם כלל לא מחפשים לעשות ריוחים על חשבון האזרח הקטן. אז אם טסת מעבר למהירות המותרת בכביש ריק באמצע הלילה והמצלמה תפסה אותך, אז תנהג כבוגר ותשלם,
או אם עברת באדום אז אל תחפש תירוצים וכו' וכו'

ר' אלן ייש''כ על הדברים, רק הייתי משנה משהו-
תנהג כבוגר ואל תטוס באמצע הלילה בכביש ריק, ולו קמ''ש אחד מעל המותר!!!!!!

רבותי, זה ענין של חיים!!!!!!!
... וכל נתיבותיה שלום
סמל אישי של המשתמש
shalom
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הבא

חזור אל טיפים מדריכים ועצות טובות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־11 אורחים