מחשב תקוע תקוע...

מיועד לתמיכה בכל נושא אחר.
בפורום זה נשתדל לעזור זה לזה בפתרון תקלות כלליות במחשב שאינם קשורות לנתיב.

מנהל: מפקח

מחשב תקוע תקוע...

הודעהעל ידי אב. » י"ד תמוז התשע"ח, 00:11

רציתי לבקש עזרתכם.
בימים האחרונים, בכל הפעלה מחדש, גם לאחר מצב שינה או סגירת מכסה המחשב הנייד, המחשב תקוע בצורה נוראית.
דף הכרום לא נפתח עד לאחר נסיונות רבים של פתיחה והפעלה מחדש של המחשב, הבעיה שהכל תקוע ואני צריך לנתק בברוטליות את המחשב בכפתור ההפעלה, אי אפשר אפילו לפתוח את ה'התחל' כדי לבצע כיבוי והפעלה מחדש, הכל נתקע ומסתובב. רק לאחרי שעה ארוכה אני מצליח איכשהוא להחזיר את המחשב לפעולתו. בפעמים הראשונות הוא חזר למוטב, אך היום גם אחרי המון הפעלות מחדש הוא מקרטע וכמעט לא מצליח לתפקד. הכל בקושי, מסתובב לאט ובקושי מפעיל את עצמו. קשה לפתוח תיקיות, קבצים, ובעיקר את הכרום שצריך להתחבר כל פעם מחדש לנתיב, ובקושי עושה זאת.
אציין, שלא התקנתי לאחרונה משהו מיוחד חריג (הורדתי מנתיב לפני יומיים תוכנה להסרת קבצים מיותרים, והיום את ה'ריבו', כדי לשפר מעט את המצב). איני מתמצא האם יש לי התקנות מיותרות התוקעות את המחשב, ואיך מגיעים לראות את זה.
עצתכם הדחופה בבקשה, מה לעשות. יש איזו תוכנת ניקוי שיכולה לזהות מה הבעיה, או שעדיף מראש ללכת לטכנאי?
אודה לכולם מאד
י
אב.
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 258 פעם
תודות שהתקבלו: 270 פעמים ב 154 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל אב. על הודעה זו
פרידה (י"ד תמוז התשע"ח, 00:26)

Re: מחשב תקוע תקוע...

הודעהעל ידי פרידה » י"ד תמוז התשע"ח, 00:23

אב. כתב:רציתי לבקש עזרתכם.
בימים האחרונים, בכל הפעלה מחדש, גם לאחר מצב שינה או סגירת מכסה המחשב הנייד, המחשב תקוע בצורה נוראית.
דף הכרום לא נפתח עד לאחר נסיונות רבים של פתיחה והפעלה מחדש של המחשב, הבעיה שהכל תקוע ואני צריך לנתק בברוטליות את המחשב בכפתור ההפעלה, אי אפשר אפילו לפתוח את ה'התחל' כדי לבצע כיבוי והפעלה מחדש, הכל נתקע ומסתובב. רק לאחרי שעה ארוכה אני מצליח איכשהוא להחזיר את המחשב לפעולתו. בפעמים הראשונות הוא חזר למוטב, אך היום גם אחרי המון הפעלות מחדש הוא מקרטע וכמעט לא מצליח לתפקד. הכל בקושי, מסתובב לאט ובקושי מפעיל את עצמו. קשה לפתוח תיקיות, קבצים, ובעיקר את הכרום שצריך להתחבר כל פעם מחדש לנתיב, ובקושי עושה זאת.
אציין, שלא התקנתי לאחרונה משהו מיוחד חריג (הורדתי מנתיב לפני יומיים תוכנה להסרת קבצים מיותרים, והיום את ה'ריבו', כדי לשפר מעט את המצב). איני מתמצא האם יש לי התקנות מיותרות התוקעות את המחשב, ואיך מגיעים לראות את זה.
עצתכם הדחופה בבקשה, מה לעשות. יש איזו תוכנת ניקוי שיכולה לזהות מה הבעיה, או שעדיף מראש ללכת לטכנאי?
אודה לכולם מאד
י

איזה מחשב?
בן כמה הוא?
כמה זיכרון יש וכמה נשאר?
אולי פשוט עבר זמנו..?

בהצלחה.
סמל אישי של המשתמש
פרידה
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 3058 פעם
תודות שהתקבלו: 508 פעמים ב 302 הודעות

Re: מחשב תקוע תקוע...

הודעהעל ידי אב. » י"ד תמוז התשע"ח, 00:35

טושיבה. כבן 3.5 שנים מקסימום.
רוב השטח בדיסק הקשיח פנוי (רק 125 גי'גה תפוסים מתוך כ470).
לא נראה שזו הבעיה. נראה שיש דברים שתוקעים אותו (יכול להיות שלאחרונה הוא נהיה קצת איטי).
בנוסף, הוא התחיל לכבות ולהדליק את עצמו מחדש, היות והוא נתקע כל הזמן. בעיקר בחיבור דף הכרום (לפני החיבור הוא מתפקד פחות או יותר. לאחמ"כ הכל נתקע, וחוזר חלילה). גם הופיע עמוד כחול באחד מהכיבויים.
לעצתכם הדחופה בבקשה.
תודה רבה
אב.
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 258 פעם
תודות שהתקבלו: 270 פעמים ב 154 הודעות

חזור אל תמיכה טכנית - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־17 אורחים