הפעלת טימוויאואר במחשב עם חסימה הרמטית

מיועד לתמיכה בכל מה שקשור לתוכנת נתיב בלבד.
שאלות הקשורות לאתרים וגלישה באתרים יש להציב בפורום המתאים

מנהל: מפקח

הפעלת טימוויאואר במחשב עם חסימה הרמטית

הודעהעל ידי זנגוויל » כ"ו תמוז התשע"ח, 10:45

יש לי מחשב עם חסימה הרמטית של נתיב - דהיינו, בלי אפשרות אינטרנט בכלל (בעבר פעלה עליו תוכנת נתיב לסינון, ומשהפסקתי להשתמש בו לאינטרנט -הפסקתי את השירות והשארתי אותו חסום) ואני מתחבר אליו מרחוק בטימוויאואר בהצלחה. שאלתי היא: האם זה תקין? כלומר, האם אכן תוכנת חסימה הרמטית מאפשרת להתחבר למחשב בטימוויאואר, או שמא יש אצלי תקלה כלשהי ועלי לחשוש שיום אחד היא תתוקן ותוכנת החסימה לא תאפשר להתחבר בטימויאואר?
זנגוויל

תודות שנשלחו: 0 פעם
תודות שהתקבלו: 0 פעם ב 0 הודעה

Re: הפעלת טימוויאואר במחשב עם חסימה הרמטית

הודעהעל ידי מאיר-נתיב » כ"ו תמוז התשע"ח, 12:53

זנגוויל כתב:יש לי מחשב עם חסימה הרמטית של נתיב - דהיינו, בלי אפשרות אינטרנט בכלל (בעבר פעלה עליו תוכנת נתיב לסינון, ומשהפסקתי להשתמש בו לאינטרנט -הפסקתי את השירות והשארתי אותו חסום) ואני מתחבר אליו מרחוק בטימוויאואר בהצלחה. שאלתי היא: האם זה תקין? כלומר, האם אכן תוכנת חסימה הרמטית מאפשרת להתחבר למחשב בטימוויאואר, או שמא יש אצלי תקלה כלשהי ועלי לחשוש שיום אחד היא תתוקן ותוכנת החסימה לא תאפשר להתחבר בטימויאואר?

החסימה היא על היציאה ולא על הכניסה, החסימה של נתיב היא לא לאפשר להתחבר ולהכנס לאתר שאינו מורשה, אבל התחברות למחשב, אם לא חסמת שלא יוכלו להתחבר אליו (פה זה כבר בטיחותי, שלא יוכלו לגנוב מידע, שלא ישתלו לך תוכנת כופר כל שהיא וכו' אם יש לך עליו משהו רגיש).
סמל אישי של המשתמש
מאיר-נתיב
משתמש וותיק
משתמש וותיק

תודות שנשלחו: 3979 פעם
תודות שהתקבלו: 6594 פעמים ב 2926 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל מאיר-נתיב על הודעה זו
פרידה (כ"ו תמוז התשע"ח, 15:04), פרידה (כ"ו תמוז התשע"ח, 15:04), פתח תקווה 1 (כ"ו תמוז התשע"ח, 19:44)

Re: הפעלת טימוויאואר במחשב עם חסימה הרמטית

הודעהעל ידי זנגוויל » כ"ו תמוז התשע"ח, 12:55

תודה.
זנגוויל

תודות שנשלחו: 0 פעם
תודות שהתקבלו: 0 פעם ב 0 הודעה

חזור אל תמיכה טכנית - נתיב

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־4 אורחים