חנות בווינדוס 10

פורום זה מיועד לשאלות כלליות בענייני מחשבים. לא עבור תמיכה אלא עבור מידע והסבר על מושגים שונים במחשבים

מנהל: מפקח

חנות בווינדוס 10

הודעהעל ידי יהודה סולימן » כ"ט אב התשע"ח, 22:56

בס"ד
בווינדוס 10 אין אפשרות להוריד אפליקציות תוכנות או כל דבר אחר דרך האתר, כשנכנסים לאתר של מייקרוסופט להוריד תוכנה הוא ישר פותח את החנות.
הבעיה הרצינית היא שהחנות לא מאושרת בנתיב ולכן היא לא נפתחת.
רציתי לדעת אם יש מישהוא שיודע אם אפשר לעקוף את הבעיה ולהוריד גם בווינדוס 10 דרך האתר ולא דרך החנות?
חשבתי על רעיון שאני לא יודע אם הוא מעשי שאולי מי שיש לו ווינדוס 7 או כל ווידוס אחר שבו אפשר להוריד דרך האתר וייתן לי קישור הורדה של תוכנה כלשהי אני אבדוק אם הקישור יעבוד אצלי, במידה וכן אולי אוכל לעקוב אחר הכתובת ולנסות לעקוף את הבעיה.
נ.ב. הרעיון שהעליתי הוא רק במאמר מוסגר, ולא בטוח שיעבוד ככה שאעדיף מישהו שיש לו פתרון שעובד, במידה ואין אשמח אם מישהו יעזור לי עם הרעיון שאמרתי.
בתודה רבה מראש
יהודה סולימן

תודות שנשלחו: 4 פעם
תודות שהתקבלו: 0 פעם ב 0 הודעה

Re: חנות בווינדוס 10

הודעהעל ידי מ.ל. » כ"ט אב התשע"ח, 03:55

יהודה סולימן כתב:בס"ד
בווינדוס 10 אין אפשרות להוריד אפליקציות תוכנות או כל דבר אחר דרך האתר, כשנכנסים לאתר של מייקרוסופט להוריד תוכנה הוא ישר פותח את החנות.
הבעיה הרצינית היא שהחנות לא מאושרת בנתיב ולכן היא לא נפתחת.
רציתי לדעת אם יש מישהוא שיודע אם אפשר לעקוף את הבעיה ולהוריד גם בווינדוס 10 דרך האתר ולא דרך החנות?
חשבתי על רעיון שאני לא יודע אם הוא מעשי שאולי מי שיש לו ווינדוס 7 או כל ווידוס אחר שבו אפשר להוריד דרך האתר וייתן לי קישור הורדה של תוכנה כלשהי אני אבדוק אם הקישור יעבוד אצלי, במידה וכן אולי אוכל לעקוב אחר הכתובת ולנסות לעקוף את הבעיה.
נ.ב. הרעיון שהעליתי הוא רק במאמר מוסגר, ולא בטוח שיעבוד ככה שאעדיף מישהו שיש לו פתרון שעובד, במידה ואין אשמח אם מישהו יעזור לי עם הרעיון שאמרתי.
בתודה רבה מראש

יש פיתרון פשוט מאד...
בווינדוס ניתן להתקין אפליקציות ב'צד שלישי', כלומר בחבילת התקנה מהצד (כמו באנדרואיד).
מה שנותר לך הוא להוריד את חבילת ההתקנה של האפליקציה המבוקשת - ולהתקין.
בהצלחה.
סמל אישי של המשתמש
מ.ל.
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

תודות שנשלחו: 101 פעם
תודות שהתקבלו: 447 פעמים ב 208 הודעות

Re: חנות בווינדוס 10

הודעהעל ידי יהודה סולימן » א' אלול התשע"ח, 23:39

בס"ד
קודם כל תודה.
דבר שני, הפיתרון שלך פשוט מידי. (-:
הבעיה שבשביל להוריד חבילת התקנה של כל אפליקציה שהיא צריך אתר אינטרנט, וכידוע לכל משתמשי נתיב למיניהם שאתר נורמלי עם הורדות נורמליות בד"כ חסומים למשתמשי נתיב, וגם אם אמצא אתר מסויים שפתוח יש סיכוי גדול שהאתר שאליו שולח הקישור הורדה יהיה חסום.
לכן רציתי אפשרות להוריד מאתר של מייקרוסופט עצמם שהוא בטוח פתוח.
בנוסף לזה, כשאני מוריד מהאתר שלהם אני יכול להיות יותר רגוע למקור הקובץ ושהוא נקי מווירסים ומחולאים רעים אחרים.
אז אם ידוע על פיתרון נוסף אשמח לשמוע.
תודה
יהודה סולימן

תודות שנשלחו: 4 פעם
תודות שהתקבלו: 0 פעם ב 0 הודעה

חזור אל שאלות עמרציות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־8 אורחים