גישה ל"חיפוש מדפסות"

מיועד לתמיכה בכל נושא אחר.
בפורום זה נשתדל לעזור זה לזה בפתרון תקלות כלליות במחשב שאינם קשורות לנתיב.

מנהל: מפקח

גישה ל"חיפוש מדפסות"

הודעהעל ידי נרקיס » כ"ה שבט התשע"ט, 14:27

כשאני מנסה להוסיף מדפסת על ידי התכונה של "הוסף מדפסת" בתוכנת וורד, אני מקבל את ההודעה (מצורף צילום) שתוכנה שהגישה חסומה. החלון של "חיפוש מדפסת" נפתח, אך אין לי גישה אליו. אני מאשר את ההודעה הקופצת (צילום מצורף) והחלון של חיפוש מדפסות נסגר.

מישהו יכול לתת לי הסבר למה הכוונה והיכן הבעיה? תודה רבה.
קבצים מצורפים
חיפוש במדריך הכתובות.png
חיפוש במדריך הכתובות.png (2.29 KiB) נצפה 525 פעמים
נרקיס

תודות שנשלחו: 98 פעם
תודות שהתקבלו: 28 פעמים ב 20 הודעות

Re: גישה ל"חיפוש מדפסות"

הודעהעל ידי לזכות » כ"ה שבט התשע"ט, 15:10

נרקיס כתב:כשאני מנסה להוסיף מדפסת על ידי התכונה של "הוסף מדפסת" בתוכנת וורד, אני מקבל את ההודעה (מצורף צילום) שתוכנה שהגישה חסומה. החלון של "חיפוש מדפסת" נפתח, אך אין לי גישה אליו. אני מאשר את ההודעה הקופצת (צילום מצורף) והחלון של חיפוש מדפסות נסגר.

הוסף מדפסת, עושים בלוח הבקרה > התקנים ומפדסות.
לזכות
משתמש מנוסה
משתמש מנוסה

תודות שנשלחו: 342 פעם
תודות שהתקבלו: 688 פעמים ב 449 הודעות

הודעהעל ידי נרקיס » כ"ה שבט התשע"ט, 15:26

לזכות כתב:
נרקיס כתב:כשאני מנסה להוסיף מדפסת על ידי התכונה של "הוסף מדפסת" בתוכנת וורד, אני מקבל את ההודעה (מצורף צילום) שתוכנה שהגישה חסומה. החלון של "חיפוש מדפסת" נפתח, אך אין לי גישה אליו. אני מאשר את ההודעה הקופצת (צילום מצורף) והחלון של חיפוש מדפסות נסגר.

בלוח הבקרה אני מקבל חלון שמחפש מדפסות ומודיע לי שאין מדפסות רשומות. הוא אינו נותן לי להציג מדפסות באופן ידני, על ידי לחצן עיון וכדומה. ואף אינו מעלה לי רשימת מדפסות לבחירה, כפי שהכרתי מגרסאות קודמות של ווינדוס. חשבתי לעקוף את הבעיה דרך הוספות מדפסות מתוך וורד, אך אני מקבל את ההודעה האמורה שחוסמת אותי מהמשך הפעולה.
[יש לי דיסק התקנה של מדפסת ישנה של HP שאיני מצליח להתקין אותה. אך אולי היה כדאי לייחד לזה אשכול בנפרד.]
נרקיס

הודעהעל ידי לזכות » כ"ו שבט התשע"ט, 01:46

נרקיס כתב:
לזכות כתב:

בלוח הבקרה אני מקבל חלון שמחפש מדפסות ומודיע לי שאין מדפסות רשומות. הוא אינו נותן לי להציג מדפסות באופן ידני, על ידי לחצן עיון וכדומה. ואף אינו מעלה לי רשימת מדפסות לבחירה, כפי שהכרתי מגרסאות קודמות של ווינדוס. חשבתי לעקוף את הבעיה דרך הוספות מדפסות מתוך וורד, אך אני מקבל את ההודעה האמורה שחוסמת אותי מהמשך הפעולה.
[יש לי דיסק התקנה של מדפסת ישנה של HP שאיני מצליח להתקין אותה. אך אולי היה כדאי לייחד לזה אשכול בנפרד.]

לוח הבקרה > התקנים ומדפסות > למעלה יש הוסף מדפסת > ואז יש לך, מדפסת מחוברת, או מדפסת רשת, אם הוא לא מוצא מדפסת, יש לך בעיה בחיבור של המדפסת למחשב.
במדפסות חדשות, יש עוד עצה להוריד דרייבר למדפסת, ודרך הדרייבר, הוא כבר מוצא את המדפסת המחוברת למחשב.
לזכות
משתמש מנוסה
משתמש מנוסה

תודות שנשלחו: 342 פעם
תודות שהתקבלו: 688 פעמים ב 449 הודעות

המשתמשים הרשומים מתחת שלחו תודה ל לזכות על הודעה זו
נרקיס (כ"ו שבט התשע"ט, 13:27)

הודעהעל ידי נרקיס » כ"ו שבט התשע"ט, 13:45

לזכות כתב:לוח הבקרה > התקנים ומדפסות > למעלה יש הוסף מדפסת > ואז יש לך, מדפסת מחוברת, או מדפסת רשת, אם הוא לא מוצא מדפסת, יש לך בעיה בחיבור של המדפסת למחשב.

אכן כדבריך, כמו שמופיע בצילום המצורף, התקן USB לא מותאם למדפסת הישנה, ואין לי כניסה נוספת של USB.
קשה להאמין, אבל יש לכך פתרון?
קבצים מצורפים
מדפסת.png
מדפסת.png (5.09 KiB) נצפה 504 פעמים
נרקיס

חזור אל תמיכה טכנית - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־12 אורחים